Kultūras centrs “Imanta” aicina uz ģimenes dienai veltītu koncertu “Lai mums labi iet!”

2021. gada 15. maijā, Starptautiskajā ģimenes dienā, plkst. 14.00 tiešsaistē Rīgas Kultūras un atpūtas centra “Imanta” Facebook lapā un Youtube kanālā būs skatāms Miltiņu ģimenes koncerts “Lai mums labi iet!”.

Iesākumā Miltiņu ģimenē viņi bija divi – dziedātājs, bērnu dziesmu autors Arnis Miltiņš un grafiķe, grāmatu ilustratore Ināra Garklāva. Tad pamazām piepulcējās Kārlis, Jānis un visbeidzot Laima. Miltiņi koncertā dziedās, spēlēs ģitāru, klavieres, vijoli un perkusijas, bet noformējumā izmantoti mammas Ināras Garklāvas zīmējumi. Koncerta viesis – ģitārists Dmitrijs Tarasovs.

“Toreiz, pirmssākumos, braucot sarkanā “Žigulītī” un nereti īsinot laiku dziedot, aizsākās noturīga ģimenes tradīcija – dziedāšana godos. Tā kā vārdos “dziedāt” un “dziedēt” atšķiras tikai viens burts, lai uzturētu možu garu šajā dīvainajā laikā, mūsu ģimene aicina visus uz kopā būšanu un līdzdziedāšanu ģimenes dienai veltītajā koncertā,” stāsta Arnis Miltiņš.

Programmā dzirdēsim Arņa Miltiņa dziesmas ar Ineses Zanderes, Viktora Kalniņa, Andra Akmentiņa, Maijas Kalniņas, Imanta Ziedoņa, Ulda Ozola un Jēkaba Kacena vārdiem, kā arī Imanta Kalniņa un Ulda Ozola kompozīcijas. 

Koncerts būs skatāms bez maksas Rīgas Kultūras un atpūtas centra “Imanta” Facebook lapā un Youtube kanālā. Koncerta ieraksts būs pieejams līdz 17. maijam.

Koncertu rīko Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Kultūras un atpūtas centrs “Imanta”, atbalsta Rīgas dome un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.