Kultūras centrā “Imanta” izskanējis bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” Lielais Ziemas koncerts

Turpinot iesāktās tradīcijas, kā ikgadējs pasākums ieskandinot Jauno gadu Bērnu un jauniešu centrā „Bolderāja” notiek Lielais Ziemas koncerts kultūras un atpūtas centrā “Imanta”, kurā liela daļa BJC pulciņu rāda gada laikā apgūto, ar saviem priekšnesumiem iepriecinot savus vecākus, draugus, radus un pārējos koncerta apmeklētājus.

Koncertā bija iespējams priecāties par baleta pulciņa mazajām un lielajām  sniegpārsliņām, “TERRAS” daudzveidīgajām dejām par šūpuļdziesmu tematiku, Jogas pulciņš mūs tuvināja “Harmonijai ar visumu”, jaunas idejas tērpiem zilos toņos piedāvāja Auduma kolāžas pulciņš, “Rozīnes” priecēja ar savām dziesmām par prieku un aizrautību, “Kantilēnas” daudzās grupas un solisti aizrāva publiku ar dažādu noskaņu un žanra dziesmām, gatavošanās priekšdarbus svētkiem varēja apgūt “Diamond” dejās, pirmo reizi šajā koncertā skatītājus iepriecināja Ģitāras pulciņa audzēkņi un Margarita Patjoha.

Emocionāla bija  koncerta izskaņa, kad “Rozīnes”  kopā ar visiem koncerta dalībniekiem  izpildīja dziesmu “Zvani un sveces”. Koncerta 28 priekšnesumos piedalījās gan tie , kuri pirmo reizi kāpa uz skatuves dziedāt vai dejot, gan jau pieredzējuši izpildītāji – daudzu balvu, atzinību un titulu guvušie.

Visa Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” kolektīva vārdā sakām paldies Rīgas domes Izglītības,  kultūras un sporta  departamentam par iespēju nodarboties pulciņos un sadarbības partneriem skolām –Rīgas 19.vidusskolai, Rīgas 33.vidusskolai un Daugavgrīvas vidusskolai par iespēju deju soļus mācīties šo skolu aerobikas un mazajās sporta zālēs.

Lai skanīgs, krāsains, emocijām bagāts ir nākamais gads audzēkņiem un viņu ģimenēm un pedagogiem!