Krāšņais Eksotisko deju studijas “Lala” koncerts

Ar 26 dejām šo sestdien izskanēja nu jau tradicionālais Bērnu un jauniešu centra “Daugmale” Eksotisko deju studijas “Lala” koncerts. Koncertā uzstājās Bērnu un jauniešu centra “Daugmale” Eksotisko deju studijas “Lala” dažāda vecuma un deju pieredzes grupu audzēknes, pedagogs Tatjana Bakšutova, kā arī koncertā ar dažiem, pārdomātiem un lieliski izpildītiem deju numuriem piedalījās Bērnu un jauniešu centra “Daugmale” Horeogrāfiskais ansamblis “Pērlīte”, pedagogi Diāna Gorska, Marina Dumberga.

Koncertā priecēja Eksotisko deju studijas “Lala” ilggadējo audzēkņu priekšnesumi dejās “Horovod”, “Sari”, “Arabian Spice”, “Meiteņu dziesma”, “Muš”, “Bubļički”. Bija skatāmi arī veiksmīgi jauniestudējumi. Blakus jau nobriedušajām “Lala” dejotājām Karine Jegiazarjanai un Jeļizavetai Prokazovai, kuras savus spēkus īsteno ne tikai dejojot, bet arī mēģinot iestudēt jaunas dejas, solo dejā “Picikato” iespīdējās Jeļiazveta Lisovskaja. Sievišķīgi liegs sniegums Nastjai Golubevai spāņu dejā, izcils sniegums Veronikai Zaičikovai dejā “Spārni”, kā arī pasakaina roku veiklība un vijīgums Dianai Molčanovai dejā “Solo ar veiliem”.

Koncerts bija krāšņs, dažādu emociju pilns, kopumā lieliski izdevies. Pateicamies koncerta organizētājiem, dejotājiem, kā arī Tatjanai Bakšutovai, kuras kaislība dejai katru gadu tiek piepildīta jaunos tērpos, interesantos iestudējumos un jaunā mūzikā. Bērnu un jauniešu centrs “Daugmale” no sirds sveic pedagoģi Tatjanu Bakšutovu nozīmīgajā dzimšanas dienā!

Informāciju sagatavoja: Iveta Eihe, BJC “Daugmale” kultūras pasākumu organizatore