Konkursa „Draudzīgs velosipēdistam” balva TJN “Annas 2” Riteņvasarai

22. septembrī ar svinīgu apbalvošanas ceremoniju noslēdzās konkurss „Draudzīgs velosipēdistam”, kas tika īstenots Eiropas Komisijas iniciētās kampaņas Gudrais pilsētnieks/ Eiropas Mobilitātes nedēļa 2016 ietvaros sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) un Latvijas riteņbraucēju apvienību. Tajā 12 uzņēmumi un pašvaldības saņēma apbalvojumus par jaunu velo novietņu un velo infrastruktūras izveidi, bet 28 organizācijas – par atraktīviem velo pasākumiem un vietējā tūrisma attīstīšanu.

Par konkursa laureāti kategorijā „Velo satiksmi un velo kultūru veicinoša organizācija” kļuva  arī Riteņvasara (Tehniskās jaunrades nams “Annas 2”), atzīmējot tās devumu velo sacensību “Imulrings 2015” un Bērnu un jauniešu velo turnīra u.c. velopasākumu organizēšanā.

Attēlos:

– balvu Riteņvasaras organizatoriem, TJN „Annas 2” interešu izglītības skolotājiem Aleksandram Briedim, Laumai Krogzemei un direktora vietniecei Lindai Smilgai pasniedz Latvijas Riteņbraukšanas federācijas prezidents Igo Japiņš;

–  konkursa  laureāti kategorijā „Velo satiksmi un velo kultūru veicinoša organizācija”.

 

Informāciju sagatavoja:

Ieva Strauta

TJN “Annas 2” izglītības metodiķe