Konference “Skolotājs ir Personība”

Jau trešo gadu Imanta Ziedoņa fonda “Viegli” izglītības iniciatīva “Ziedoņa klase” aicina izglītības nozares darbiniekus uz personības izaugsmes konferenci “Skolotājs ir Personība”. Konference notiks š. g. 25. oktobrī Mežaparka Lielajā estrādē, Kokaru zālē, kā arī attālināti. Konferences mērķis ir iedvesmot izglītības nozares profesionāļus, kā arī stiprināt izglītības nozares darbinieku stāju.

“Pēdējos gadus izglītības nozari caurvij samilzušas problēmas, tādēļ mūsu vēlme ir ne tikai to atzīt, bet arī meklēt risinājumus. Šogad, veidojot konferences programmu, domājām arvien jaunus veidus un tēmas, kas varētu palīdzēt attīstīt skolotāju personību, sniegt emocionālu atbalstu un uzlādēt izglītības nozares profesionāļus jaunajam mācību cēlienam. Par iepriekšējo gadu konferencēm esam saņēmuši daudz labu atsauksmju un interesi par nākamajiem notikumiem, tādēļ ticam, ka arī šogad pasākums būs vērtīgs un kvalitatīvs,” tā par konferenci stāsta “Ziedoņa klases” vadītāja Elizabete Pavlovska.

Konferencē ar lekcijām un darbnīcām uzstāsies runas pedagoģe Zane Daudziņa, teologs Kaspars Simanovičs, pilsētvides plānotājs Jānis Ķīnasts, biohakeris Kaspars Vendelis, kritiskās domāšanas

treneris Juris Baltačs, horeogrāfe Lilija Lipora un citas personības. Konferencē izskanēs tēmas, kuras būs aktuālas jebkurai personībai neatkarīgi no vecuma un dzīvesvietas. Lektori un radošo darbnīcu vadītāji runās par ķermeņa atbrīvošanu un elpošanu, kritisko domāšanu un argumentāciju, enerģijas menedžmentu un kustību mākslu. “Aptaujājot skolotājus, iezīmējās tēmas un lektori, kurus skolotāji labprāt šogad vēlas pasākumā redzēt un dzirdēt. Paldies lektoriem un darbnīcu vadītājiem, kuri piekrituši dalīties savās zināšanās, lai veicinātu Latvijas izglītības sistēmas darbinieku personības izaugsmi! Šobrīd personība, stāja un identitāte ir ļoti aktuālas tēmas. un Manuprāt, svārstīgos laikos nevaram palikt vienaldzīgi pret cilvēkiem, kuri ikdienā ir kopā ar mūsu nākotni – bērniem un jauniešiem,” par konferences programmu stāsta “Ziedoņa klases” vadītāja Elizabete Pavlovska. Plašāka informācija par konferences norisi un lektoriem, kā arī pieteikšanās pasākumam pieejama “Ziedoņa klases” mājaslapā www.ziedonaklase.lv.

Plašāka informācija par visām “Ziedoņa klases” aktivitātēm sociālajos tīklos Facebook un Instagram, mājaslapā www.ziedonaklase.lv. Kultūras un neformālās izglītības projekti “Ziedoņa klasē” realizēti sadarbībā ar AS Attīstības finanšu institūciju “Altum”, Eiropas Sociālā fonda projekta NR 9.1.1.3/15/I/001 Atbalsts sociālajai uzņēmējdarbībai un Labklājības ministrijas atbalstu.