Karnevāls “Jautrais karuselis”

31.maijā, Bolderājā, Stūrmaņu ielā 23 (Rīgas 33.vidusskolas stadions) no plkst.12.00 līdz plkst.15.00 norisināsies Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai veltīts pasākums „Karnevāls „Jautrais karuselis””, kur visi kopā griezīsimies lielā notikumu virpulī kā jautrā karuselī. Ieeja pasākumā un dalība dažādās radošajās darbnīcās būs bez maksas.

Uz skatuves ar dažādiem priekšnesumiem mūs priecēs Rīgas interešu izglītības centru audzēkņi, Rīgas 33.vidusskolas deju un mūzikas kolektīvi, īpašie viesi – īru deju studija „Ceili Rue” un mūzikas studija „Tev un Man”, kā arī būs iespēja vērot ielu vingrotāju paraugdemonstrējumus.

Radošajās darbnīcās „Čaklās bitītes”, „Cepurnieka darbnīca”, „Čaklie rūķi” un „Ziedu feju darbnīca” varēs izveidot sev svētku maskas un aksesuārus un fotografēties foto stūrītī. Savukārt kopā ar Pepiju Garzeķi veidosim lielformāta gleznu „Atstāj savu nospiedumu” , savukārt „Septiņjūdžu šķēršļu joslā” būs iespēja pārbaudīt savu izturību.

Sadarbībā ar UNESCO Latvijas Nacionālo komisiju pasākuma apmeklētajiem būs iespēja piedalīties plakātu veidošanas konkursā “Kultūru dažādība”, kura ietvaros paredzēts vairot Latvijas skolu bērnu un jauniešu izpratni par sabiedrības dažādību un diskriminācijas negatīvajiem aspektiem. Uzvarētājiem trīs vecuma grupās tiks pasniegta īpaši vasarīga un dabai draudzīga balva – velosipēds. Konkursa organizators ir Sabiedrības integrācijas fonds, un tas tiek īstenots PROGRESS programmas projekta „Dažādi cilvēki, atšķirīga pieredze, viena Latvija” informatīvās kampaņas ietvaros.

Pasākumu atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Rīgas Rēvija, Priekam.lv, SIA Skrīveru saldumi.

Nāc un izbaudi svētkus kopā ar mums!

karnevals afisha