Jaunumi mūsu mājas lapā! Darbību uzsākusi Metodisko materiālu datu bāze!

Viens no  Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra  galvenajiem mērķiem ir sniegt metodisko palīdzību interešu izglītības pedagogiem, izstrādāt metodiskos materiālus un ieteikumus interešu izglītībā, kā arī apkopot interešu izglītības pedagogu inovatīvo (labāko) pieredzi un darbību. Centrs atbalsta mācību – metodisko un informatīvo materiālu izdošanu.

Rīgas interešu izglītības metodiskajā centrā pieejams plašs materiālu klāsts gandrīz visās interešu izglītības jomās.  Esam uzsākuši metodisko materiālu elektroniskās datu bāzes izveidi. Šobrīd nododam Jūsu rīcībā pirmo kārtu – datu bāzi, kurā apkopoti metodiskie materiāli, kas iesniegti   Rīgas interešu izglītības metodisko materiālu skatēs.

Metodisko materiālu datu bāze pieejama šeit https://lib.intereses.lv/ vai spiežot uz mājas lapas sadaļas “MATERIĀLI”!

Izmantojot meklētāja funkciju, varat atrast, kādi materiāli pieejami. Metodisko materiālu bāze pakāpeniski tiks papildināta.  Šobrīd visi materiāli pieejami metodiskā centra bibliotēkā. Laika gaitā būs pieejami arī lejupielādējami materiāli. Ar materiāliem var iepazīties centra bibliotēkas telpās katru darba dienu no plkst. 9.00 – 17.00. 

Esam atvērti diskusijām, konsultācijām un  sadarbībai ar ikvienu interešu izglītības skolotāju. Jomu metodisko apvienību vadītāji un metodiķi sniegs Jums interesējošās atbildes.

Par metodisko materiālu datu bāzi aicinām sazināties ar izglītības metodiķi Ilzi Herbergu tālr. 29221675, e-pasts; ilze.herberga@intereses.lv.

Savus ieteikumus un jautājumus varat sūtīt mums, aizpildot veidni mājas lapas sadaļā kontakti vai rakstot uz info@intereses.lv