Izstāde “Ziemas laiks”

Aicinām apskatīt BJC “IK Auseklis”  vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas audzēkņu pirmā pusgada veikumu līdz š.g. 12. janvārim. Katra gada ziema ir citāda, šogad tā, pagaidām, nelutina mūs ar sniegu, bet ienākot izstādes telpā “Ziemas laiks” mēs esam Ziemas laikā, izjūtās un skaņās. . . Katrs mākslas pulciņa audzēknis var lepoties ar vienu vai vairākiem darbiem izstādē! Sniegavīrus savos darbos cēluši Netradicionālo rokdarbu, keramikas pulciņa “Četri”, “Ripa”, audzēkņi, Ziemassvētku raibās zeķītes ir keramikas pulciņa “Brīnums” bērnu darinājumi. To, cik skaisti var sakārtot matus, mums demonstrē pulciņa Friziermāksla, stils un mode audzēkņi savos darbos. Stikla mākslas pulciņa audzēkņi veidojuši abstraktas, ar noskaņu bagātas, krāsainu stikliņu kompozīcijas, kā arī stilizētas kompozīcijas par tēmu – mūzika, strādājot windows art tehnikā. Ir dažādas egles, zvēri, rūķi, eņģeļi, aizejošā gada simbols gailis un šī gada simbols – suns, senās zīmes, kolāžas, zīmējumi, un vēl daudz kas cits!

Paldies skolotājiem Vinetai Viziņai (keramikas pulciņš “Ripa”), Ilzei Kīns (keramikas pulciņš “Četri”), Leldei Šenbergai (keramikas pulciņš “Brīnums”), Dzintaram Melngailim (kokapstrādes pulciņš), Emīlijai Mizaraitei (zīmēšanas pulciņš “Zīmulīši”, rotu, darinājumu un ādas apstrādes pulciņš), Initai Kārkluvalkai (stikla mākslas pulciņš, rokdarbu pulciņš “Čaklie pirkstņi”), Dacei Brasliņai (netradicionālo rokdarbu pulciņš), Paulai Gorobecai (šūšanas pulciņš “Satīns”), Ingai Brigaderei-Johansonei (pulciņš friziermāksla, stils un mode) par ieguldīto darbu mūsu Centra audzēkņu radošajā izaugsmē!

Nāc un apskaties, gūsti prieku un nokļūsti ziemas vidū – skaistajā izstādē “Ziemas laiks” Bērnu un jauniešu centrā “IK Auseklis” (Silciema iela 3, Rīga (Jugla)) katru darbdienu līdz 12. janvārim, plkst. 09.00–18.00.

“Visskaistākā, laikam, ir ziema, kad uzsnidzis sidrabains sniegs,

Visskaistākā, laikam, ir diena, kad tevi neatstāj prieks!”

Informāciju sagatavoja: Aija Kalniņa, Bērnu un jauniešu centra “IK Auseklis”