Informē par XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem

Valsts izglītības satura centrs (VISC), ņemot vērā Covid-19 izraisīto pandēmiju un valstī izsludināto ārkārtējo situāciju, kurā ar periodiskiem un mainīgiem ierobežojumiem tiek īstenota interešu izglītība, informē, ka minētie apstākļi ietekmējuši arī VISC plānotos un iecerētos pasākumus 2020./2021. mācību gadā gan interešu izglītībā kopumā, gan gatavojoties XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem (Svētki).

VISC informē, ka ir atcelti 2021. gada februārī, martā un aprīlī klātienē plānotie konkursi, skates, pasākumi interešu izglītībā un svētku sagatavošanā.

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs vērš uzmanību, ka šobrīd, kamēr situācija stabilizēsies, jauni nolikumi par skatēm un konkursiem netiks publicēti.

VISC plāno plašāku informāciju/atjaunotus nolikumus par Svētku konkursiem, skatēm u.c. notikumiem publicēt pakāpeniski, sākot no 2021. gada marta, tāpēc līdz tam aicinām interešu izglītības skolotājus, kolektīvu vadītājus būt pacietīgiem, atbalstošiem un sekot aktuālajai informācijai VISC un Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra mājas lapās.

Vēlam stipru veselību, nerimstoši možu garu un spēku turpināt iesākto!