Ieskats pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmas “Augstspieduma tehnika grafikas mākslā – kolagrāfija” pirmās dienas norisē

Noslēgusies pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmas “Augstspieduma tehnika grafikas mākslā – kolagrāfija” pirmā norises diena. Lektore Ieva Helmūte sniedza teorētiskās zināšanas par kolagrāfijas pamatprincipiem un tehniskajiem paņēmieniem un to izmantošanas iespējām mākslas nodarbībās. Praktiskajās nodarbībās tika izgatavotas trīs veidu kolagrāfijas iespiedformu estampu drukas, izmantojot augstspieduma krāsas uz eļļas bāzes un ūdens bāzes. Katram bija iespēja veikt atspiedumu ar presi, kā arī izmēģināt izveidot atspiedumu ar koka karoti un citiem instrumentiem. Tika sagatavotas klišejas nākamajai nodarbībai pēc nedēļas.

Paldies lektorei Ievai Helmūtei un asistentei Elīnai Elerei par radošo nodarbību, iedvesmojošajiem uzdevumiem, par individuālo pieeju kursu dalībniekiem, kvalitatīvo nodrošinājumu darbu veikšanai  iedvesmojošajiem uzdevumiem!

Galerijā  foto no nodarbības.

Informāciju sagatavoja Elita Kalnača