Iepazīsti Rīgu tuvāk!

Bērnu un jauniešu centrs „Daugmale” 20.septembrī aicina ikvienu rīdzinieku iepazīt Rīgu tuvāk pasākumā bērniem un jauniešiem “Latgales priekšpilsētas ielu labirintos”!

Vai es pazīstu Rīgu labi? Ikvienam apmeklētājam ir iespēja iesaistīties fotoorientēšanās aktivitātē “Atrodi redzamo Latgales priekšpilsētas ielās!”, izpētot apkārtnes ielas, to nosaukumus, ēkas un citus apskates objektus.

Uz skolu māku nokļūt, bet vai mans ceļš ir drošs? Mazākajiem rīdziniekiem būs iespēja aprunāties ar Rīgas pašvaldības policijas darbiniekiem, kā arī apskatīt un “iemēģināt” viņu tehniku. Pusaudži un jaunieši varēs izmantot iespēju aprunāties ar Valsts policijas pārstāvjiem un pielaikot viņu spectērpu.

Ko varu darīt pēc skolas? Nāc un izmēģini savas spējas sportiskās aktivitātēs, radošajās darbnīcās, deju soļu apgūšanā, tehniskajās jaunrades aktivitātēs, dažādu spēļu spēlēšanā BJC “Daugmale” pedagogu vadībā.

Vai ieguvi sev draugu? Iemūžini šo mirkli fotostūrītī!

Pasākumu rīko Bērnu un jauniešu centrs “Daugmale” sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi un Rīgas pašvaldības iestādēm. Ieeja pasākumā bez maksas.

Pasākums notiek 20.septembrī plkst.14:00-16:00 līdzās BJC “Daugmale” ēkai Rīgā, Jēkabpils ielā 19a 2 līdz 25 gadus veciem rīdziniekiem.

Esi sportisks, radošs, aktīvs!