Iepazīsti interešu izglītības nodarbības un piedzīvo aizraujošas meistarklases pasākumā “Annas Tehnovirtuve”

Trešdien, 9. septembrī, Annas ielā 2 no plkst. 15.00 līdz plkst.19.00 notiks Tehniskās jaunrades nama “Annas 2” (turpmāk tekstā TJN “Annas 2”) atvērto durvju dienas pasākums “Annas Tehnovirtuve”. Šogad pasākumā būs iespēja iepazīties ar interešu izglītības nodarbību piedāvājumu un pasākuma izklaidējošo programmu gan  klātienē, gan tiešraidēs TJN “Annas 2” Facebook lapā.

Jau divdesmit septīto reizi tiks rīkoti mācību gada sākuma svētki Annas ielā. Pasākums “Annas Tehnovirtuve” sniegs iespēju zinātkāriem bērniem un jauniešiem ielūkoties TJN “Annas 2” “virtuvē”. Visu pasākuma norises laiku apmeklētāji klātienē varēs satikt darbnīcu, studiju un pulciņu pedagogus, iepazīties ar vairāk nekā 40 interešu izglītības nodarbību piedāvājumu un izvēlēties sev piemērotāko pulciņu. Facebook tiešraidēs pasākuma vadītājs Ēriks Loks tiksies ar nama pedagogiem un veiks reportāžas no pasākuma vietas.

TJN “Annas 2” pagalms kļūs par pasākuma radošo centru, kur apmeklētājiem būs dota iespēja piedzīvot:

  • Beatbox atvērto nodarbību ar skolotāju Arvi Kantiševu;
  • Izglītojošu un aizraujošu meistarklasi ēdienu fotogrāfijā kopā ar “Laima” saldumiem un “Selga” cepumiem;
  • Lidmdodeļu un dronu pulciņa skolotāja Oskara Raudiņa dronu paraugdemonstrējumus un sacīkstes;
  • Jaunā mākslinieka Ritvara Toma Logina pavāršovu-performanci “Izgaršot”.

Pasākuma organizatori informē, ka pasākums tiek rīkots ievērojot visus valstī noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus. Apmeklētāju plūsma tiks kontrolēta un pasākuma norises TJN “Annas 2” pagalmā būs pieejamas ierobežotam cilvēku skaitam. TJN “Annas 2″ nedrīkst atrasties personas, kurām noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai izolācija, kā arī konstatētas elpceļu infekcijas pazīmes.

Plašāku informāciju par interešu izglītības nodarbībām iespējams atrast TJN “Annas 2” mājaslapā – www.tjn.lv