Iepazīstam Rīgu Latgales priekšpilsētas ielu labirintos

Lai tuvāk iepazītu Rīgu, īpaši Latgales priekšpilsētu, brīvā laika pavadīšanas iespējas bērniem un jauniešiem, sportiski iesaistītos Olimpiskās dienas aktivitātēs un rūpētos par savu drošību, 20.septembrī Bērnu un jauniešu centrs „Daugmale” aicināja ikvienu rīdzinieku iesaistīties pasākumā “Latgales priekšpilsētas ielu labirintos”.

Spītējot mainīgajiem laika apstākļiem, pasākuma apmeklētāji aktīvi iesaistījās radošajās un tehniskās jaunrades darbnīcās, veidojot rokassprādzes, zīmējot, apgleznojot keramikas izstrādājumus, stikla piekariņus, darbojoties ar papīru, lego, uzzinot par kartingiem, to veidošanu, kā arī vērojot muzikālos priekšnesumus.

Rūpējoties par drošību, pasākumu ar dažādām aktivitātēm bagātināja gan Valsts, gan pašvaldības iestāžu darbinieki. Īpašu sajūsmu apmeklētājiem izraisīja Rīgas pašvaldības policijas suns Rotto, specrotas pārstāvis, kā arī Rīgas pašvaldības darbinieku  ekipējuma pielaikošana, mašīnu un kvadriciklu apskate. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki piedāvāja aktivitātes ar šļūteņu ritināšanu, kā arī aktivitāšu lapas “Ugunsdzēsējs glābējs Guntiņš uz ceļa” mazākajiem rīdziniekiem. Jaunsardzes 5.novada nodaļas darbinieki aktīvi un praktiski sniedza ieskatu jaunsargu āra dzīves apstākļos un ekipējumā.

Paldies par atbalstu Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldei, Rīgas pašvaldības policijas Latgales pārvaldes darbiniekiem, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Rīgas 1.daļas darbiniekiem, Jaunsardzes 5.novada nodaļas darbiniekiem, kā arī BJC “Daugmale” pasākumā iesaistītajiem darbiniekiem par aktīvu dalību!