Horeogrāfiskā ansambļa “Pērlīte” panākumi Šauļos

No 7. līdz 11.septembrim Lietuvas pilsēta Šauļi svinēja savu dzimšanas dienu. Šo svētku ietvaros jau 15.reizi norisinājās Starptautiskais atvērtais konkurss-festivāls “Aušrine žvaigžde” – “Rīta zvaigzne”.

Bērnu un jauniešu centra “Daugmale” horeogrāfiskajam ansamblim “Pērlīte” ar konkursa organizatoriem jau vairāku gadu garumā izveidojusies veiksmīga sadarbība – kolektīvu pastāvīgi aicina piedalīties konkursā ievērības cienīgo deju horeogrāfiju un izpildījuma kvalitātes dēļ.

15.Starptautiskais atvērtais konkurss-festivāls “Aušrine žvaigžde” norisinājās gan tiešsaistē, gan klātienē. Ļoti daudz kolektīvu no Lietuvas, Latvijas, Ukrainas, Igaunijas piedalījās klātienē, savukārt kolektīvi no citām valstīm, pat no Kirgīzijas, piedalījās konkursā tiešsaistē. Konkurss-festivāls “Aušrine žvaigžde” piedāvāja kolektīviem piedalīties tautas deju kategorijā un mūsdienu deju kategorijā. Horeogrāfiskais ansamblis “Pērlīte” piedalījās ar divām grupām mūsdienu deju kategorijā.

9.septembrī Šauļu pilsētas svētku ietvaros festivālu atklāja ar gājienu pa pilsētas ielām, pēc kā sekoja festivāla atklāšanas koncerts. Horeogrāfiskais ansamblis “Pērlīte” tajā piedalījās ar deju no XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku repertuāra, kura netika vērtēta.

10.septembrī norisinājās pats konkurss. Horeogrāfiskais ansamblis “Pērlīte” izpildīja dejas “Defile” un “Sand”.

Apsveicam Horeogrāfisko ansambli “Pērlīte” ar iegūto 3.pakāpes laureātu godalgoto vietu!

Iveta Eihe

BJC “Daugmale” izglītības metodiķe