Gada noslēguma RIPO AUTO Rīgā, 28.vidusskolā

Rīgas 28.vidusskolā RIPO AUTO šogad bija neliela jubileja – atklātās sacensības un dizaina konkurss RIPO AUTO Rīgā 2019.gada 28.maijā notika piekto reizi. Arī šogad RIPO AUTO sacensības un dizaina konkursi notikuši jau daudzās vietās, piemēram, Liepājā, Brocēnos, Kalnciemā, Talsos un citur lielākos un mazākos mērogos un tagad Rīgā tradicionāli gada noslēgums.

Ātruma sacensībās un dizaina konkursā reģistrējās vairāk kā 50 dalībnieki. Dalībnieki darbojas gan interešu izglītības pulciņos skolās, gan interešu izglītības centros. Jelgavas Bērnu un jauniešu centrs “JUNDA”, Jaunrades skola, Rīgas 28.vidusskola, Rīgas 85.vidusskola u.c. – kopumā piedalījās bērni un jaunieši no 9 izglītības iestādēm.

Šogad atkal dizainā bija daudz balvu – apbalvoti tika 3 labākie katrā no sešām nominācijām. Lielākais balvu klāsts Bērnu un jauniešu centra “Junda” audzēkņiem, bet arī mājinieki Rīgas 28.vidusskola un Rīgas 85.vidusskolas audzēknis Denijs Mariuss Martinsons nepalika bez apbalvojumiem.

Ātrumsacensības kā azartiskākā daļa un tai pat laikā apbalvojumu mazāk – divās vecuma grupās 4 fināla dalībniekiem. Jaunākā grupa 1-5.klase godalgotās vietas ieguva BJC “Junda” : 1.vieta – Emīls Liberts, 2.vieta – Nils Graudiņš, 3.un 4.vieta – Emīls Stūrnieks, kurš piedalījās ar 2 auto un kā redzams, abi ātri. Vecākā grupa no 5.klases – 1.vieta Alens Kristiāns Roziņš, 2.vieta – Ervīns Grants,

Paldies Oskaram Krauzem, Jelgavas Bērnu un jauniešu centram “Junda” par atbalstu. Savukārt nelielās sacensību balvas sarūpētas ar organizatoru personīgo, interešu izglītības iestādes “Jaunrades skola”, nodibinājuma “TAUTAS PALĪDZĪBAS FONDS” un daudzu uzņēmēju atbalstu – paldies SIA “Kosters” (īpaši Jurim Juhņevičam), Latvijas Valsts meži, Eginalas, Otrā Elpa, tehnikas un instrumentu tirgotājam PARKi tepat no Ganību dambja 29, RGU serviss no Baldones un citiem. Īpaši gribu atzīmēt AS “Latvijas Finieris”, kam pirmsākumi meklējami jau 1873. gadā dibinātajā rūpnīcā “Latvijas Bērzs”. Šogad saplākšņa ražošanai Latvijā, kas sākās līdz ar hidrauliskās preses uzstādīšanu 1909. gadā, aprit 110 gadi. Paldies visiem atbalstītājiem gan par mantisko un īpaši par morālo atbalstu.

Paldies Rīgas 28.vidusskolas kolēģiem un Rīgas 28.vidusskolas direktoram Guntaram Jirgensonam par iespēju un atbalstu jau 5 gadu garumā.

Sagatavoja –

Arnolds Ziemelis