Esi drošs un ātrs ar savu velo!

Bērnu veloaktivitāšu cikls „Drošais ātrritenis 2016” turpina ripot. Te varam ne tikai uzzināt, kā ar riteni braukt droši un ātri, bet arī pamēroties spēkiem ar citiem drošiem un ātriem braucējiem.

Šis nav super nopietnais sports, kas prasa kādus īpašus treniņus – ņem savu riteni, nāc un piedalies! Apbalvošana un diploms gaida visus, kas tikuši līdz finišam (neatkarīgi no ieņemtās vietas un nobraukto apļu skaita).

Vari ņemt līdzi arī vecākus – dalībai velostafetē (divu dalībnieku komandu brauciens), neatsakām arī iespēju vecākiem piebiedroties 26+”MTB klases braucienā, kur vari vai nu braukt kopā ar mammu/tēti vai arī uzmundrināt viņus no trases malas.

Braucieni notiek pa veloklasēm (kuras var tikt dalītas arī vecumgrupās), sākot no pašiem mazākajiem – bezpedāļu velo braucējiem.

Nākošie Drošā ātrriteņa posmi –

svētdien, 17. jūlijā Ziemeļblāzmas parkā pie Kultūras pils “Ziemeļblāzma” (Ziemeļblāzmas ielā 36) Starts no 12.00.
pirmdienās – 18., 25. jūlijā; 1., 22. un 29. augustā Biķernieku KSB spīdveja stadionā (S.Eizenšteina  ielā 4). Starts no 17.30.

Dalības maksas nav. Pasākumu rīko TJN „Annas 2” atbalsta biedrība, to atbalsta RD IKSD, kā arī BKSB, Rīgas Motormuzejs un CSDD (Biķernieku posmi) un Kultūras pils “Ziemeļblāzma” (Ziemeļblāzmas posms)

Aleksandrs Briedis,

projekta vadītājs

29511925

Foto – Uldis Mukāns