“Elektronikas diena 2015” pulcēs teju 150 dalībniekus no visas Latvijas

Šodien no pulksten 10.00 līdz 16.00, Rīgas Tehniskajā koledžā (Braslas ielā 16) paralēli profesionālās meistarības konkursam „Elektroniķis 2015″ jau otro gadu Rīgā norisināsies “Elektronikas diena”. Pasākumu organizē Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācija (LETERA) sadarbībā ar profesionālās izglītības kompetences centru „Rīgas Tehniskā koledža” un Valsts izglītības satura centru.

“Elektronikas dienā” no visas Latvijas pulcēsies elektronikas novirziena tehniskās jaunrades pulciņu audzēkņi un to vadītāji.Visas dienas laikā notiks profesionālo skolu audzēkņu konkurss, elektronikas pulciņu radošā darbnīca un konkurss, kā arī pulciņu darbu izstāde un semināri skolotājiem. Atraktīvākā pasākuma daļa sāksies pulksten 14.00, kad pulciņu dalībnieki demonstrēs savus sasniegumus un izgudrojumus.

Pasākuma apmeklētājus pārsteigs arī Rīgas Tehniskās universitātes Robotikas klubs, Elektronikas klubs, Elektronikas un datorzinātņu institūts un mācību portāls „FIZMIX”. Tiks demonstrēta ceļojošā mācību laboratorija „TehnoBuss Latvija”, kas ir aprīkota ar modernām ražošanas iekārtām, kuras varēs ne vien aplūkot, bet arī izmēģināt.Laika_plans

Pasākums tiek līdzfinansēts ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda projekta „Latvijas Elektronikas un elektrotehnikas nozares klasteris” (ligums Nr. L-KAP-12-0002) atbalstu.

Vairāk informācijas:

Inese Blaune

Projektu vadītāja

PROSPERO Sabiedriskās attiecības

Hanzas iela 16, Rīga, LV-1045

E-pasts: inese.blaune@prospero.lv

Tālr.: 67039769, 26196529