Datorgrafikas darbu konkurss “Plakāts valsts svētkos”

Rīgas bērnu un jauniešu konkursu – izstādi „Plakāts valsts svētkos” organizē Rīgas Jauno tehniķu centrs sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi.

Konkursā piedalās jaunie datorgrafiķi no Rīgas Jauno tehniķu centra, TJN “Annas2”, BJC ”Daugmale”, Rīgas 21. vidusskolas, Rīgas Rīnūžu vidusskolas, Rīgas 64. vidusskolas. Kā viesi piedalās jaunie datorgrafiķi no Olaines 1.vidusskolas, Ķekavas mākslas skolas, Bēnes mākslas un mūzikas skolas, Engures vidusskolas, kā arī no Latvijas kultūras akadēmijas Latvijas kultūras koledžas. Izstādē piedalās dalībnieki no 8 līdz 25 gadu vecumam divās vecuma grupās: 1.grupa: 10-13 gadi; 2. grupa: 14-25 gadi.

Tika iesniegti 104 plakāti, konkursā piedalās 72 dalībnieki. (No RJTC piedalās 22 dalībnieki ar 38 plakātiem). Visi darbi ir izdrukāti A3 formātā. Ne viens vien plakāts varētu greznot mūsu valsts svētku svinības. Bērni un jaunieši ir tie, kas apliecina, ka valsts svētki ir nozīmīgs notikums un tiek atzīmēts godam.

Izstāde apskatāma līdz 16. decembrim Rīgas Jauno tehniķu centra trešajā stāvā /Bauskas ielā 88/, darba dienās no plkst. 10.00 līdz plkst. 18.00.

Paldies RJTC skolotājai Guntai Andersonei par ieguldīto darbu izstādes tapšanā!

Informāciju sagatavoja:

Jānis Rage-Raģis, RJTC izglītības metodiķis

Foto no izstādes

www.rjtc.lv