Cīņā par 2015. gada Superpuikas titulu dosies 10 puikas no visas Latvijas

IMG_0178Š.g. 24. martā konkursa „Superpuika 2015” finālā startēs 10 puiši no Alūksnes, Daugavpils, Preiļiem, Rīgas, Staļģenes, Salas un Tukuma. Konkursa finālisti sacentīsies rādot galdniecības prasmes, pildot intelektuālus un radošus uzdevumus kā arī izejot fizisko pārbaudījumu trasi.

Šogad konkursa fināls norisināsies vairākās vietās: Tehniskās jaunrades namā „Annas 2”, TehnoAnnas pagrabos, bet finālspēle – trase notiks Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas (RISEBA) Arhitektūras un mediju centrā H2O (Ūdens iela 6), kur Superpuikas atbalstīs ne tikai savi līdzjutēji, bet arī šī gada pārsteigums – dziedātāja Mntha, RigaRollerDerby meitenes un perkusionistu grupa Miguel Andres Hernandez Giraldi vadībā.

Konkursa „Superpuika 2015″ pirmās divas konkursa kārtas norisinājās 2014. gada nogalē, kurās piedalījās 117 puiši no visas Latvijas. Finālā par 2015. gada Superpuikas titulu sacentīsies divi puikas no Rīgas – Mārtiņš Mazurs un Aleksandrs Jermolajevs, divi puikas no Tukuma – Haralds Rauls Slišāns  un Kristaps Glazeikins, Eduards Rāzna no Garkalnes novada, Deivids Struckis no Alūksnes, Daniels Siļčonoks no Daugavpils, Edijs Vaivods no Preiļiem, Markuss Krīgers no Jelgavas novada Staļģenes, Leonards Prudāns no Salas novada.

Superpuika_logo_labirintsKonkursu organizē Tehniskās jaunrades nams „Annas 2”. Tas ir daudzpusīgs konkurss 11 – 12 gadus veciem puišiem no visas Latvijas, kas notiek jau 24. reizi. Konkursa uzdevumi ir ļoti vispusīgi, dodot iespēju dalībniekiem pierādīt savas spējas un prasmes gan fiziskajos un erudīcijas uzdevumos, gan arī amatniecības radošajos un tehniska rakstura uzdevumos. Tieši tāpēc šīs ir Latvijas mērogā unikāls konkurss.

Tehniskās jaunrades nama „Annas 2” direktore Irēna Maskaļonoka uzsver: „Galvenais ir nezaudēt dūšu saskaroties ar grūtībām, bet domāt kā tās pārvarēt, mācīties no kļūdām un gūt prieku no dzīves. Superpuika tas ir tituls, kas uzliek pienākumus un nepietiek tikai būt talantīgam, radošam, stipram un prasmīgam, bet svarīga ir arī attieksme pret apkārtējiem, spēja būt labestīgam un izpalīdzīgam”.

Konkursa fināls būs skatāms speciālā raidījumā Re:TV kanālā 2015. gada 4. aprīlī plkst. 19:30 – 20:30.

Konkursu finansiāli atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments. Pateicamies arī konkursa atbalstītājiem: Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola (RISEBA), Skatuves serviss SIA “3S”, skaņas un gaismas aprīkojums no Discomania, piekabes, stiprinājumi no SIA “Dominuss”,  SIA “Pasākumu aģentūra Komats”,  lielformāta druka “Grupa Lukss “, Riga Roller Derby, Sportakameras.lv, V.S.Imperia.

Konkursa dalībnieki cīnīsies par balvām no Bosch, playtables.lv, Dateks Grupa, skyamazons.lv, BZC „TehnoAnnas pagrabi” un pasākumu aģentūras „Komats”.

Konkursa informatīvie atbalstītāji: Latvijas reģionu televīzija Re:TV, e-skola.lv, Chaula TV.

Gunta Misāne

Konkursa „Superpuika 2015” komunikāciju konsultante

gunta@comperio.lv, 29115356

Superpuika internetā:

https://superpuika.wordpress.com/

Twitter: www.twitter.com/tjnannas2

Draugiem.lv: www.draugiem.lv/superpuika

Facebook: http://www.facebook.com/tjn.annas2

Youtube: https://www.youtube.com/user/Annasiela2