Bolderājas veselības centrā apskatāmi Rīgas 19. vidusskolas Foto pulciņa audzēkņu darbi “Pandēmija”

Laiks, kurā dzīvojam, raisa dažādas sajūtas asociācijas un pārdomas. Ar saviem stāstiem dalījās Rīgas 19. vidusskolas interešu izglītības Foto pulciņa audzēkņi izstādē “Pandēmija”, iekārtojot izstādi jaunajās Bolderājas veselības centra telpās. Liels paldies veselības centra administrācijai un filiāles direktorei Lanai Lēmanei par atsaucību un pretimnākšanu!

Darbi, kas tapuši attālināto mācību ietvaros, atklāj audzēkņu domas un redzējumu uz notikumiem. Lūk, ko par saviem darbiem saka paši audzēkņi:

Darja Drabova 12 g. “Visapkārt ir liels tukšums. Ielas ir tukšas, pilsēta tukša. Nedaudz skumji.”

Darja Gonohina 15 g. “Cilvēki šobrīd ļoti bieži pārspēlē ar saviem lēmumiem un domām. Sargājiet un cieniet sevi un tuvos sev apkārt.”

Darja Konstantinova 14 g. “Šodiena mūsos ir radījusi bailes, tāpēc mēs no tām slēpjamies un cenšamies sevi pasargāt.”

Darja Pomeļņikova 14 g. “Distancēšanās ir grūta. Bet ir labi, ka līdzās ir draugi, kuriem kaut vai pamāt caur logu, pāri pagalmam, un tādā veidā būt kopā. Jāpriecājas par ko tas mums ir.”

Dominiks Domanskis 11 g. “Svarīgi ir arī ne tik priecīgos un vieglos brīžos būt pozitīvam un ieraudzīt krāsas. Un visu slikto palaist- izliet kā ūdeni.”

Elizabete Vdovina 11 g. “Mums vairs nenotiek mācības klātienē, un mēs vairs nevaram tikties ar klases biedriem. Tas ļoti skumdina.”

Ruslana Kručkeviča 12 g. “Ir tik liels “besis” un nogurums no attālinātajām mācībām! Tiešām ceru, ka drīz tas viss beigsies un varēsim atgriezties skolā.”

Iveta Bērziņa, pedagogs “Stāsts ir par asumu, konfliktiem, kas šobrīd valda sabiedrībā un daudzos cilvēkos. “Restes”, aiz kurām jūtamies iesprostoti, jeb mūsu mājas daudziem ir kļuvušas svešas tādā veidā, ka nejūtamies vairs kā Mājās- Miera ostā, bet pat sava veida “cietumā”. Ir jāmācās saskatīt tumsā gaismu, labajā slikto un negatīvajā pozitīvo.”

 

Informāciju sagatavoja: Iveta Bērziņa, Rīgas 19. vidusskolas Foto pulciņa pedagogs