BJC “Daugmale” palīdz dzīvniekiem biedrībā “Ķepu ķepā”

Sestdien, 25. janvārī Bērnu un jauniešu centra “Daugmale” Stikla mākslas darbnīcas “Mozaīka” audzēkņi un viņu vecāki piedalījās dzīvnieku aizsardzības biedrības “Ķepu ķepā” talkā Salgales pagastā.

Biedrība savu iespēju robežās nu jau 7 gadu garumā cenšas sniegt palīdzību, atbalstu un rehabilitāciju dzīvniekiem, kuri pieredzējuši nodevīgu un nepieņemami sliktu attieksmi no saviem saimniekiem.

Dzīvnieku aizsardzības biedrībā “Ķepu ķepā” atbraukušos audzēkņus un viņu vecākus sagaidīja Stikla mākslas darbnīcas “Mozaīka” audzēkne Rūta Patmalniece, kura biedrībā nenogurstoši darbojas savā brīvajā laikā. Viņa mazos un lielos talkotājus vispirms iepazīstināja ar ikdienā veicamajiem darbiem, pastāstīja par saimniecībā mītošajiem dzīvniekiem.

Pēc tam tika izsniegti darbarīki, lai dotos talkas darbos – Stikla mākslas darbnīcas “Mozaīka” audzēkņi un vecāki palīdzējām sakopt suņiem paredzētos voljērus-pastaigas laukumus. Zēni sazāģēja kritušos koku zarus, meitenes sagrāba pērnās lapas un veica citus darbiņus.

Pēc darba saimnieces ikvienu palīdzētāju aicināja pusdienās un pacienāja ar gardu zupu un pīrādziņiem.

Dienas noslēgumā pieaugušie ar audzēkņiem devās pastaigā (rikšos) ar sunīšiem.

Bērnu un jauniešu centra “Daugmale” Stikla mākslas darbnīcas “Mozaīka” audzēkņi un viņu vecāki guva gandarījumu par paveikto un pārliecību, ka viesosies un atbalstīs biedrību arī turpmāk.

Informāciju sagatavoja: Ilze Rimicāne, BJC “Daugmale” Stikla mākslas darbnīcas “Mozaīka” pedagogs

Foto: Iveta Eihe