BJC “Daugmale” noslēdzies atklātais čempionāts lēcienos uz batuta un DTM 2019

12. un 13.oktobrī Bērnu un jauniešu centā “Daugmale” norisinājās starptautiska mēroga sacensības “BJC “Daugmale” atklātais čempionāts lēcienos uz batuta un DTM 2019”. Sacensībās piedalījās 127 sportisti no 6 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Baltkrievijas un Somijas. Šīs bija vislielākās pie  mums organizētās sacensības lēcienos uz batuta pēdējo 20 gadu laikā.

Norises vieta bija Bērnu un jauniešu centra “Daugmale” sporta zālē Vizlas ielā 1. Sacensības tika organizētas zēniem un meitenēm 6 vecuma grupām individuālajos lēcienos uz batuta un 3 vecuma grupām DMT lēcienos. Tiesāšana sacensībās notika pēc FIG Code of Point (2017./2020.) lēcienos uz batuta noteikumiem. Sacensību norisē tika izmantoti starptautiskām sacensībām atbilstoši batuti un elektronika. Sacensību organizatore un galvenā tiesnese – BJC “Daugmale” trenere lēcienos uz batuta Ludmila Tarasenko.

Vecāku viedoklis:

“Brīvdienās, 12. un 13.oktobrī, ir norisinājies BJC “Daugmale” čempionāts lēcienos uz batuta. Jebkuras sacensības ir liels notikums un liels pārdzīvojums gan trenerim, gan sportistam (un viņa vecākiem), bet  sacensības ar tik lielu cienīgu pretinieku skaitu ir arī liela atbildība! Vairāk nekā 120 dalībnieki, pārstāvji no 6 valstīm: Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Baltkrievijas, Krievijas. Katrs sportists uzrādīja ne tikai savus sasniegumus un rezultātus, bet aizstāvēja savas valsts godu! Mūsu Latvijas komanda nepievīla, iepriecināja gan sevi, gan atbalstītājus ar savu medaļu krājuma papildinājumu. Lepojamies ar Jums, mūsu “Daugmalieši”! Divas meistarības un sīvas cīņas pilnās dienas, prieka asaras, neveiksmju rūgtums, draugu atbalsts un pretinieku roku spiedieni, profesionālā interese un jauni draugi – tas viss ir mūsu čempionāts! Šāda veida pasākumi rosina un motivē bērnus attīstībai un savu sporta sasniegumu paaugstināšanai, jaunai pieredzei un draudzīgu attiecību veidošanai!  Īpaši vēlos pateikties sacensību organizatoriem par lielisku darbu! Neskatoties uz tik lielu čempionāta dalībnieku un viesu skaitu, viss tika organizēts un novadīts augstākajā līmenī!

Gribam izteikt milzīgu pateicību  mūsu treneriem. Svetlana Fokina, Ludmila Tarasenko, Genādij Drigo! Jūs esat labākie! Pateicoties Jums mēs sen esam “saslimuši” ar batutu, un acīmredzot tas ir uz ilgiem laikiem! Paldies  Jums par Jūsu dvēseli, kuru Jūs ielieciet savos audzēkņos, par viņu vēlmi būt labākiem par sevi vakardien!

Ar cieņu, T.Majorova”

 

Vairāk foto un rezultāti: https://www.facebook.com/pg/bjcdaugmale.sportazales/photos/?tab=album&album_id=2504242472995035

Foto autore: BJC “Daugmale” trenere lēcienos uz batuta, sacensību organizatore un galvenā tiesnese Ludmila Tarasenko.

Informāciju apkopoja: BJC “Daugmale” interešu izglītības metodiķe Inga Korņejeva.