BJC “Daugmale” aicina darboties nometnē “Art Express rudens”

Ja esi 1. līdz 4. klases skolēns un vēlies interesanti pavadīt savu rudens brīvlaiku, pievienojies Bērnu un jauniešu centra “Daugmale” nometnei “Art Express rudens”, kas notiks no 26. līdz 30. oktobrim!

AE rudensDarbosimies radošajās darbnīcās, iepazīsim savu spēku un izveicību sportiskās aktivitātēs, kā arī dosimies izzinošās ekskursijās. Apmeklēsim VAS Latvijas Valsts ceļu Ceļu laboratoriju, kur vērosim, ar kādām iekārtām tiek pārbaudīti ceļi; paviesosimies Cēsīs Baltijā vienīgajā modelisma centrā “Mazā Brīnumzeme” un apskatīsim un pabarosim kamieļus, lamas un alpakas “Rakši Zoo”. Piedzīvojumu gars noderēs apslēptās mantas meklēšanā miltu izstrādājumu ražotnē “Rožmalas”, kā arī paviesosimies īstā metāla kalšanas ražotnē Bauskā.

Nāc sadarboties, līmēt, veidot, izskrāpēt, zīmēt, celt, apmeklēt, barot, vērot, izdedzināt, pērļot, meklēt, iepazīt, apskatīt, pamēģināt, lēkt, dejot, dziedāt, paēst, braukt, uzstāties!

Nometnes cena 46 eiro, iekļaujot pusdienas, launagu, transporta izdevumus, ieejas biļetes, materiālus radošajām darbnīcām.

Nometnes vadītāja Iveta Eihe,

tel.26891216, ivetaliana@inbox.lv

www.bjcdaugmale.lv