BJC “Bolderāja” Muzikālā studija “Kantilēna” krāšņi un ar vērienu atzīmē 10 gadu jubileju!

Svētdien, kultūras centrā ,,Imanta’’ mēs bijām liecinieki lieliskam koncertam, kuru mums savā 10. gadu jubilejā dāvāja BJC ,,Bolderāja’’ pedagoģe Irina Parahņeviča ar saviem audzēkņiem no muzikālās studijas ,,Kantilēna’’.

Koncertā piedalījās visas ,,Kantilēnas’’ grupas sākot ar pašiem mazākajiem –  no ,,Notis’’, ,,Līga’’, ,,Akcents’’, ,,Collage’’,  līdz gandrīz profesionāļiem- ,,Acolada’’. Katra ar savu īpašo skanējumu un temperamentu.

Programma bija gana plaša un tika pārstāvēta dažādu žanru mūzika. Koncerta ievadā dzirdējām Valda Zilvera rakstīto ,,Danco, danco tu, saulīte’’, kas izvērtās par publiku suģestējošu un  grandiozu priekšnesumu piedaloties visam kolektīvam, ap 70 dziedošu bērnu no pašiem mazākajiem līdz pat lielajiem, dziedot un dejojot horeogrāfes-skolotājas  Tatjanas Čilikinas vadībā. Mazās bitītes no grupas ,,Notis’’ lieliski izdziedāja un izdejoja Jāņa Ķirša rakstīto dziesmiņu ar Edītes Putniņas vārdiem  ,,Gards un salds medutiņš.’’

Spilgti un pārliecinoši sevi parādīja arī neseno konkursu laureātes Daniela Jašina un Jeļizaveta Eļkina, savukārt grupas ,,Akcents ‘’ meitenes publiku apžilbināja ne tikai ar dzelteni sarkanajiem tērpiem, bet arī ar temperamentīgu un atraktīvu Raimonda Paula ,,Nepareizās dziesmas’’ izpildījumu, pēc kuras saņēma skaļas publikas ovācijas.

Koncerta noslēgumam Irina Parahņēviča bija sagatavojusi vēl vienu pārsteigumu- vienas vienīgas burdona skaņas pavadījumā Sofija Kazakova vokāli un emocionāli spēcīgā krievu tautasdziesmas ,, Под ракитою’’ izpildījumā spēja apburt visus klātesošos un ievest pavisam citā- maģiskā pasaulē.

Koncerts sagādāja gandarījumu ne tikai jubilāriem, bet arī klausītājiem.

Mēs, BJC ,,Bolderāja’’ pedagogi, jūtamies bagāti, ka mūsu paspārnē ir izaugusi tik talantīga jauno izpildītāju paaudze aizrautīgās, enerģiskās un nenogurdināmās pedagoģes Irinas Parahņēvičas vadībā.

No sirds sveicam!

Vairāk fotoattēlus no pasākuma var aplūkot http://bjcbolderaja.lv/fotogalerija/viewcategory/86 vai

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.963152390376040.1073741855.636712609686688&type=3