BJC “Bolderāja” jauno dambretistu panākumi Latvijas jaunatnes čempionātā

No 8. līdz 11. februārim Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja”, Dambretes pulciņa audzēkņi piedalījās 2018.gada Latvijas jaunatnes čempionātu finālā klasiskajā, ātrajā un ātrspēlē 64 lauciņu dambretē U-8, U-10, U-13, U-16 un U-19 vecuma grupās, lai cīnītos par valsts čempionu tituliem!

Kopumā sacensībās piedalījās 100 labākie jaunie dambretisti vecumā no 7 līdz 19 gadiem. Par godu pārstāvēt mūsu valsti starptautiskajā arēnā sacentās jaunie sportisti no Rīgas, Valmieras, Bauskas, Limbažiem, Siguldas, Dobeles, Kuldīgas, Līvāniem, Ventspils un Salaspils. Katrā vecuma grupā spēlēja 10 dalībnieki, atsevišķi zēni un meitenes.

Arī šoreiz sacensībās lielisku rezultātu parādīja Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja” audzēkņi. Par valsts čempioni pamatprogrammā kļuva Viktorija Aišegila Nesanira U-13 vecuma grupā, kura izcīnīja arī 3.vietu blicā ( ar laika kontroli 3 minūtes + 2 sekundes par gājienu) un ātrajā dambretē! Zelta medaļu U-10 vecuma grupā blicā izcīnīja Darja Drabova! Savukārt trīs bronzas medaļas izcīnīja Vsevolods Mitrēvičs U-13 vecuma grupā un vienu Jakaterina Žitņikova U-19 vecuma grupā.

Sveicam mūsu jaunos sportistus un viņu pedagogu Zoju Golubevu ar gūtajiem panākumiem!