BJC “Bolderāja” Balss attīstības studijas “Kantilēna” audzēkņu panākumi Starptautiskajā mākslas konkursā –festivālā

No 27. līdz 29.martam Lietuvas galvaspilsētā Viļņā, norisinājās IV Starptautiskais mākslas konkurss-festivāls “Mūzikas talantu līga” 2018. Kopumā konkursā piedalījās 1000 dalībnieki no visdažādākajām valstīm. Kā atzīmē paši konkursa organizatori, četru gadu pastāvēšanas laikā, konkurss sevi ir pierādījis ne tikai Lietuvā, bet arī ārvalstīs, tādejādi piesaistot arvien vairāk dalībnieku un arvien augstāk ceļot konkursa māksliniecisko kvalitāti.

Pirms konkursa Lietuvā, tika rīkoti atlases konkursi, katra dalībnieka mājas mītnē. Balss attīstības studijas “Kantilēna” grupas: “Akcents”, “Līga” un “Notis” uz konkursu tika īpaši uzaicinātas, pēc atlases konkursa Rīgā.

Starp vairāk nekā 300 vokālajiem numuriem, konkursa starptautiskajai žūrijai, kuras sastāvā bija pārstāvji no Latvijas, Lietuvas, Armēnijas, Ukrainas, Krievijas, Baltkrievijas, Moldovas, Maltas, Polijas un Gruzijas, tika izvēlēti labāki, kuri piedalījās LRT7 televīzijas kanāla ierakstā. Balss attīstības studijas “Kantilēna” visas trīs grupas ieguva augsto 1.vietu, katra savā vecuma kategorijā un tika uzaicināta uz televīzijas ieraksta filmēšanu!

No sirds sveicam jaunos talantus un skatuves māksliniekus, kā arī viņu skolotāju Irinu Parahņēviču ar gūtajiem panākumiem!

Dalība pasākumā tika nodrošināta sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta finansiālu atbalstu.

Informāciju sagatavoja: Aiva Dasmane, BJC „Bolderāja”, direktores vietniece izglītības jomā

Foto no I.Parahņevičas personiskā arhīva