BJC “Bolderāja” audzēknim Gunāram Gribuškam 1.vieta 24.Starptautiskajā J.Kulikauskas piemiņas turnīrā!

20.oktobrī Bērnu un jauniešu centra “Bolderāja”, dambretes pulciņa audzēkņi, savas skolotājas Zojas Golubevas vadībā devās uz Viļņu, lai piedalītos 24. Starptautiskajā J.Kulikauskas piemiņas turnīrā.

Trīs dienas, kopumā 83 dalībnieki no Lietuvas, Latvijas un Baltkrievijas, cīnījās par turnīra uzvarētāja titulu. Sacensības norisinājās divās disciplīnās – 100 un 64 lauciņu dambretē. BJC “Bolderāja” audzēkņi spēlēja vienā vecuma grupā ar pieaugušajiem 100 lauciņu dambretē. Ļoti patīkami visus pārsteidza mūsu audzēknis Gunārs Gribuška, kurš uzvarēja 4 partijas, nezaudējot nevienu un ieguva 1.vietu!

Jāpiemin, ka šogad turnīrs norisinājās vienu nedēļu pirms Pasaules čempionāta 100 lauciņu dambretē jauniešiem un uz turnīru daudz jaunus un labi sagatavotus spēlētājus bija atvedusi Baltkrievijas delegācija, kas visiem lika saspuroties turnīra laikā, bet mums netraucēja gūt uzvaru! Arī Gunārs brauks uz Pasaules čempionātu un ir to godam nopelnījis!

No sirds sveicam Gunāru Gribušku ar iegūto 1.vietu turnīrā, kā arī viņa skolotāju un treneri Zoju Golubevu ar gūtajiem panākumiem! Sveicam visus BJC “Bolderāja” dambretes pulciņa audzēkņus un vēlam viņiem izturību, rakstura stingrību un veiksmi turpmākajās sacensībās.

Informāciju sagatavoja: Aiva Dasmane, BJC „Bolderāja”, direktores vietniece izglītības jomā

Foto no Z.Golubevas personiskā arhīva