Bērnu un jauniešu centrs “Rīgas Skolēnu pils” aicina uz atvērto durvju dienu “Nāc un piedalies!”

Nāc un piedalies! Bērnu un jauniešu centrs “Rīgas Skolēnu pils” aicina visus interesentus 2022. gada 2. septembrī no plkst.16.00 līdz plkst.19.00 iepazīties ar piedāvātajiem pulciņiem un studijām.

Ikdienas sarunvalodā Bērnu un jauniešu centru “Rīgas Skolēnu pils” dēvē vienkārši par “Pili”, jo ilgu laiku – no 1941. gada līdz 1994. gadam – telpas atradās tagadējā prezidenta pilī. Tagad “Rīgas Skolēnu pils” atrodas centrā, Krišjāņa Barona ielā 99, vienā pusē tai ir Rīgas Centra humanitārā vidusskola, otrā pusē – Bērnu un jauniešu basketbola skola “Rīga”, Daugavas Sporta nams un pretī Centra sporta kvartāla rotaļu laukums.

“Rīgas Skolēnu pils” gadu desmitus ir izkopusi tradīcijas, izaudzinājusi paaudzes un attīstījusi izcilu profesionalitāti.

Pūtēju orķestris, diriģents Jānis Grahoļskis, dalība XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku ieskaņas koncertā, Valmieras estrāde, 2022

“Nāc un piedalies” pasākumā plānots koncerts foajē, kurā piedalīsies vijoļspēles pulciņa audzēknis Gerhards Vētra, bērnu jogas grupa “BINDU”, akordeonistu ansamblis “OPUSS”, meiteņu koris “RĪGA”, koklētāju ansamblis “AUSTRIŅA”, meiteņu kamerkoris “TONIKA”, koris “ACCOLADA”, folkloras kopa “KOKLE”, pūtēju orķestris un noslēgumā būs koru kopdziesmas.

Pils teritorijā un nodarbību telpās būs iespēja iepazīties ar pedagogiem, nodarbībām un piedalīties radošajās darbnīcās.

Mūsdienu dejas grupa ”KARKADĒ” izdejos izrādes dejas 313.telpā no plkst. 17.00.

Teātris “Zīļuks” piedāvās apmeklētajiem izrādes teātra zālē.

DEJA, MŪZIKA, FOLKLORA, VIZUĀLĀ UN VIZUĀLI PLASTISKĀ MĀKSLA, TEĀTRIS, TEHNISKĀ JAUNRADE, RADOŠĀS INDUSTRIJAS, SPORTS UN CITI pulciņi vienā PILĪ!

Šogad jaunu audzēkņu pieteikšana notiek no 29.08.2022 – 09.09.2022 elektroniski aizpildot pieteikumu mājas lapā www.rsp.lv – Jaunumi – Uzņemšana – Pieteikums.

BJC “Rīgas Skolēnu pils” – TAVU IESPĒJU PILS!

 

Informāciju sagatavoja

izglītības metodiķe

Dace Lazdiņa