Bērnu un jauniešu centrs “Laimīte” aicina uz pasākumu “Sarkandaugavas stāsti”

Tuvojas Latvijas valsts simtā dzimšanas diena, mūsu centrs piedalās Rīgas Interešu izglītības iestāžu projekta “Tā daļa manas Rīgas” ciklā, ar  pasākumu “Sarkandaugavas stāsti”, kurš notiks 2018.gada 17.oktobrī plkst. 18.00 Bērnu un jauniešu centrā “Laimīte” , Sarkandaugavas ielā 24, lielajā zālē. Te būs dzirdami stāsti par Sarkandaugavas  vietām, cilvēkiem, piedzīvojumiem, attīstību, vēsturi.

Pasākuma gaitā klausīsimies ne tikai stāstus, dzirdēsim arī dziesmas un dzejas par Rīgu, baudīsim rupjmaizi, pienu un medu. Dalīsimies atmiņās un piedzīvojumos, kuri mūs piemeklējuši dažādos laikos. No 1.oktobra  ir aplūkojama izstāde  “Tad un tagad”, varam atpazīt un salīdzināt kā bija agrākos laikos un kā ir tagad. Foto autors Andrejs Grauze.

Pasākums tapis sadarbībā ar  Sarkandaugavas attīstības biedrību Sarkandaugavas bibliotēku, Latvijas Nacionālā vēstures muzeja “Dauderi” nodaļu Aldara muzeju, RPNC muzeju RER muzeju, Rīgas Domes Kultūras un sporta departamentu, Rīgas Interešu izglītības metodisko centru