Bērnu un jauniešu centrs “Bolderāja” aicina!

28.maijā plkst.13.00 Bērnu un jauniešu centrs „Bolderāja” Jūs ielūdz uz Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai veltītiem svētkiem „Lidojums ar gaisa balonu”. Pasākuma laikā visi kopā sveiksim topošos pirmklasniekus gan ar dziesmām, gan dejām, gan rotaļām un radošajām aktivitātēm, kur līdzdarboties varēs ikviens pasākuma apmeklētājs.

Pasākuma koncertā piedalīsies Bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” muzikālo kolektīvu audzēkņi, kuri ar saviem priekšnesumiem priecēs ikvienu pasākuma apmeklētāju.

Vienlaicīgi koncertam, kas notiks uz skatuves, darbosies radošās mākslas meistarklases un darbnīcas, kurās bērnu un jauniešu centra „Bolderāja” pedagogi veidos īpaši radošu atmosfēru darbnīcās, kurās ikviens no daudzveidīgiem materiāliem varēs izgatavot dažādus lidojošus priekšmetus.

Pasākuma īpašais viesis Rīgas pašvaldības policijas palīgs un draugs suns Rotto, pastāstīs, kā pareizi uzvesties uz ielas, kā doties uz skolu, ļaus apskatīt policijas busiņu, ka arī uzspēlēs dažādas interaktīvās spēles.

Nāc piedalies un līdzdarbojies!

 

Sagatavoja Aiva Dasmane, Izglītības metodiķe