Bērnu un jauniešu centra “Laimīte” jubilejas pasākums “Atrodiet laimīti ceriņos”

2021. gada 9. septembrī Bērnu un jauniešu centrs (BJC) “Laimīte” atzīmēja savu 30 gadu jubileju ar pasākumu “Atrodiet laimīti ceriņos”. Pasākums bija turpinājums BJC “Laimīte” 30 gadu jubilejas  svinībām, kuras sākās pagājušā mācību gadā.

Pasākums notika Baltāsbaznīcas ielas dārzā, kur iestādījām ceriņu dēstus no slavenā Pētera Upīša dārza Dobelē,  lai tie iesakņojas un priecētu mūs pavasaros ar savu ziedēšanas krāšņumu un reibinoši neaizmirstamu smaržu, gan jau, ceriņu ziedēšanas laikā, kādam izdosies atrast savu ‘’laimīti”. Kopumā mūsu dārzā tika iestādīti septiņi ceriņi, kuri simbolizē vērtības, kas caurvijas visiem laikiem – Laimīte, audzēknis, pedagogs, vecāks, pilsēta Rīga un mūsu atbalstītāji.

Pasākuma laikā ceriņus stādīja un “Laimīti” jubilejā sveica BJC “Laimīte” direktore Aiva Sarma,  Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldes priekšniece Dina Vīksna, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Iveta Ratinīka, Projektu vadītājs apkaimju attīstības jautājumos Villiams Vrobļevskis, “Laimītes” darbinieki, audzēkņi un vecāki. Pasākuma laikā, izskanēja arī aktrises, BJC “Laimīte” pedagoģes Zanes Jančevskas kokles spēle.

Paldies BJC “Laimīte” pedagogiem, audzēkņiem, viņu vecākiem un visiem atbalstītājiem par kopīgi radītajiem svētkiem!

Informāciju sagatavoja: Reinis Vējiņš