Bērnu un jauniešu centra „Kurzeme” mācību gada noslēguma koncerts “Tiekamies pavasarī!”

8. maijā Rīgas Stradiņa universitātes Aulā notika Bērnu un jauniešu centra „Kurzeme” mācību gada noslēguma koncerts “Tiekamies pavasarī!”

Pavasaris ar pieneņu pļavām, smaržām un sapņiem, kas ienāk pa atvērto logu ir koncerta iedvesmas avots, ko uz skatuves izdziedāja, izspēlēja un izdejoja mūzikas, deju un teātra studiju audzēkņi.

Koncerta idejas, vīzijas un scenārija autori ir Bērnu un jauniešu centra “Kurzeme” direktore Māra Vilciņa-Rugāja un teātra studijas skolotājs Reinis Vējiņš, koncerta vizuālā un skatuviskā noformējuma tapšanā ieguldījumu ir devušas vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas studiju skolotājas Ieva Medne un Ināra Dumpeniece.

Koncertā piedalījās Bērnu un jauniešu centra “Kurzeme” studijas: muzikāli literārā studija “Balsis” (skolotāja Inguna Kalniņa), vokālā studija “Kurzemīte” (skolotāja Daina Kaula), tautas deju kolektīvs „Kurzemīte” (skolotāji Sigita Siliņa, Edgars Siliņš, Lelde Krēsliņa), vokāli instrumentālais ģitārspēles ansamblis “Vējš” (skolotāja Sintija Grava), baleta studija (skolotāja Inga Zēbolde),  deju studija “Flamenko” (skolotāja Santa Kasatkina), mūsdienu deju studija “Mango” (skolotāja Alda Bēvalde), austrumcīņu studija “Enšin karatē” (skolotāja Jeļena Berežņeva) un teātra studija (skolotājs Reinis Vējiņš).

Paldies visiem Bērnu un jauniešu centra “Kurzeme” pedagogiem un darbiniekiem par ieguldīto darbu un vecākiem par atbalstu bērnu dalībai koncertā!

Informāciju sagatavoja: BJC “Kurzeme” Interešu izglītības skolotājs Reinis Vējiņš