Bērnu un jauniešu centra “Daugmale aicina uz atvērto durvju dienām

Hei, jaunieti, skolēn, pirmsskolēn un, protams, vecāki! Vai jau zini, ko darīsi savā brīvajā laikā? Nāc un piedalies Rīgas interešu izglītībā! Bērnu un jauniešu centrs “Daugmale” uzņem audzēkņus un aicina uz atvērto durvju dienām 9., 14.un 16.septembrī!

Vai zināji, ka māls Tavās rokās var pārtapt par podu, trauku, gandrīz jebkuru priekšmetu un pat cilvēka vai mājas atveidu? Vai zini, kurā BJC „Daugmale” adresē 117 m2 var tikai kāpt un vēlreiz kāpt? Vai vari iedomāties, kurā interešu izglītības pulciņā vari konstruēt un vadīt miniautomobili milzu ātrumā pat ja Tev nav 18 gadu? Nāc uz BJC „Daugmale” atvērto durvju dienām un uzzini!

Bērnu un jauniešu centrā “Daugmale” tevi vienmēr gaida silta atmosfēra, daudzveidīgas un mūsdienīgas interešu izglītības programmas katrai gaumei bērniem un jauniešiem no 2 līdz 25 gadiem, kuras vada savas jomas profesionāļi.

Atvērto durvju dienu ietvaros aicinām iesaistīties meistarklasēs, darbnīcās, izpētīt Bērnu un jauniešu centra “Daugmale” interešu izglītības programmas, konsultēties, virtuāli ielūkoties telpās, aizpildīt iesniegumus par audzēkņa uzņemšanu, apskatīt priekšnesumus, izmēģināt spēkus spēlēs un citās aktivitātēs!

Pasākums notiks ārtelpās pie izglītības iestādes. Audzēkņu uzņemšana iestādē notiks, ievērojot valstī noteiktos piesardzības pasākumus.

Lai provizoriski plānotu apmeklētāju skaitu, lūdzam aizpildīt anketu ->  šeit

Vairāk informācijas par BJC „Daugmale” interešu izglītības programmām un pasākumu šeit: www.bjcdaugmale.lv

Iesniegumu par audzēkņu uzņemšanu vari izdrukāt šeit: https://bjcdaugmale.lv/par_mums/audzeknu-uznemsana/

Apmeklējot pasākumu, pārliecinies, ka esi vesels un pie jebkādām šaubām paliec mājās un sazinies elektroniski!