Baltijas tūres ietvaros Rīgas Sv. Pētera baznīcā uzstāsies Otavas koru biedrības koris

Ceturtdien, 20. jūnijā, plkst. 19.00 Rīgas Sv. Pētera baznīcā Baltijas tūres ietvaros viesosies Otavas koru biedrības koris 70 dziedātāju sastāvā. Koncertā koris atskaņos visu Kanādas reģionu komponistu skaņdarbus, demonstrējot Kanādas kormūzikas tradīciju bagātību un daudzveidību.

Otavas kormūzikas biedrības koris Baltijā viesosies no 11. līdz 22. jūnijam. Šī ir jau sestā starptautiskā turneja, kuru koris noslēdz ar programmu “Baltic Romance” jeb “Baltijas romantika”. Koncertos Helsinkos, Sanktpēterburgā, Tallinā un Rīgā koris atskaņos Kanādas komponistu skaņdarbus, tādējādi atspoguļojot biedrības moto — diža mūzika, diža kaislība un dižas tradīcijas. Kopā ar kori koncertā muzicēs pianists Skots Ričardsons (Scott Richardson), bet pie diriģenta pults stāsies diriģents Žans-Sebastjans Valē (Jean-Sébastien Vallée) un diriģente Dīrdre Kellermane (Deirdre Kellerman).

Kopš sava pirmā koncerta 1941. gadā Otavas kormūzikas biedrība ir kļuvusi par vienu no vērienīgākajiem un slavenākajiem simfoniskajiem koriem Kanādā. Biedrība, kuras rīcībā ir vairāk nekā 120 atlasītas balsis, prezentē kormūzikas meistardarbus, apstrādā un atskaņo mūsdienu meistaru skaņdarbus. Kora repertuārs variē no baroka un renesanses sarežģītās polifonijas līdz mūsdienu komponistu džeza ietekmētajiem ritmiem un toņu klasteriem.

Ieeja koncertā bez maksas.