Atzīmējot Latvijas svētku mēnesi BJC “Bolderāja” audzēkņi gūst panākumus dažādās jomās!

Aizvadītais Valsts svētku mēnesis Bērnu un jauniešu centrā “Bolderāja” bija ļoti ražīgs. Mūsu audzēkņi ne tikai paguva piedalīties ļoti daudzos un dažādos konkursos un festivālos, bet arī tepat pie mums Centrā uz vietas sarīkoja ļoti interesantas un skaistas izstādes par tēmu “Latvija”.

Savu redzējumu Foto pulciņa audzēkņi centās parādīt Rīgas Jauno tehniķu centra rīkotajā konkursā “Stāsti par Latviju”, kurā sev svarīgo un īpašo vislabāk izdevās parādīt Arīnai Sazontovai (15 gadi) iegūstot 3.vietu šajā konkursā! Vēlamies atzīmēt un uzslavēt Balss attīstības studijas “Kantilēnas” audzēkņus, kuri paguva piedalīties četros dažādos mūzikas konkursos un festivālos! Starptautiskajā bērnu un jauniešu konkursā/festivālā “Rudens Pērle 2017”, solisti Paula Seimuškina (5 gadi) un Sofia Kazakova (17 gadi) ieguva 1.vietas, bet Viktorija Polupanova – Speciālo balvu! Savukārt, Nataliya Artamonova (12 gadi) ieguva 4.vietu, Alise Olīvija Černova 3.vietu, bet Aleksandra Ovčarenko (10gadi) 2.vietu. Vēl, noteikti īpaši vēlamies uzslavēt un palepoties ar Balss attīstības studijas “Kantilēna” audzēkni Anastasiju Jačmenkinu, mums visiem par lielu prieku, Anastasija ir iekļuvusi Latvijas televīzijas konkursa “Balss pavēlnieks” superfinālā! Latvijas televīzijā varēsim to skatīt  17.decembrī, lai saglabātu intrigu vēl neatklāsim, kā viņai tur gāja, bet varam Jums pačukstēt, ka ļoti labi!

No dziedātājiem neatpalika arī dejotāji. Iepriekš jau rakstījām par Deju studijas “Diamond”, panākumiem Starptautiskajās deju sacensībās “Grand Prix 2017”, kur meitenes ieguva godalgoto 2.vietu, bet novembra beigās “dimantiņi” piedalījās “Pirmajā Latvijas mūsdienu horeogrāfu čempionātā 2017”, kas norisinājās atjaunotajā VEF kultūras pilī un meitenes izcīnīja 1.vietu!

Bet, ja stāsts ir par panākumiem, tad vienmēr klāt ir arī mūsu sportisti! Dambretes pulciņa audzēkņi Vsevolods Mitrēvičs (11 gadi) un Jeļizaveta Zaharova (13 gadi), Bērnu un jaunatnes čempionātā 64 un 100 lauciņu dambretē “Albatros 2017/2018”, 4.posmā, ļoti lielā konkurencē ieguva augstas vietas – Vsevolods jaunākajā grupā 1. vietu, bet Jeļizaveta trešajā vecākajā grupā – 3.vietu! Turpinot par sportu, mūs atkal ir iepriecinājuši Taiboksa un Kikboksa pulciņa audzēkņi, kuri savu treneru Ruslana Okurļaka un Sauļa Šeika vadībā, kārtējo reizi ir guvuši ļoti augstus rezultātus un sasniegumus dažādās sacensībās ne tikai pie mums Latvijā, bet arī mūsu kaimiņzemēs.

Novembrī puiši pat divreiz apmeklēja Igaunijas galvaspilsētu Tallinu. 4.novembrī viņi turp devās, lai piedalītos Starptautiskajā kikboksa čempionātā bērniem un jauniešiem K-1 cīņā “FFC KIDS 2017 WAKO K1”, izcīnot pilnu medaļu komplektu – Alans Marceņuks (14 gadi) izcīnīja bronzas, Romāns Gaļcovs (12 gadi) un Adrians Aleksandrs Višņakovs (14 gadi) sudraba, bet Artjoms Saveļjevs (7 gadi) zelta medaļa!

Mēneša beigās viņi atgriezās, lai piedalītos “GARANT CUP 2017” un arī šajās sacensībās puiši sevi parādīja vislabākajā formā iegūstot trīs zelta medaļas (Aleksandrs Hoļavickis (10 gadi), Artjoms Saveļjevs (7 gadi) un Markuss Teodors Hmeļņickis (9 gadi)) un trīs sudraba (Aslans Gunaševs (9 gadi), Ruslans Larionovs (13 gadi) un Adrians Aleksandrs Višņakovs (14 gadi)).

Bet ar to vēl nebija gana! Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā notikušajā, Baltkrievijas atklātajā kausā kikboksā pēc K-1 noteikumiem, kur piedalījās arī mūsu puiši, jaunais talantīgais sportists Aleksandrs Čerkesovs (15 gadi) ieguva ne tikai zelta medaļu, bet starp 200 dalībniekiem ieguva kausu par labāko tehniku. Viņa komandas biedrs Ņikita Petrovs ieguva godalgoto bronzas medaļu.

Sveicam visus mūsu audzēkņus ar gūtajiem panākumiem, mēs no sirds lepojamies ar Jums, jo zinām, ka Jūs esat paši labākie, it visās jomās!

No sirds sveicam un sakām lielu paldies viņu skolotājiem un vecākiem, bez kuru atbalsta neiztikt!

Informāciju sagatavoja: Aiva Dasmane, BJC „Bolderāja”, direktores vietniece izglītības jomā

Foto no pedagogu personiskā arhīva