Atvērto durvju diena Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrā “Altona”

Rīgas interešu izglītības iestāžu pasākumu ciklā “Nāc un piedalies” Atvērto durvju dienā Altonavas ielā 6, Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrs “Altona”, 2.septembra saulainā pēcpusdienā ver durvis ikvienam bērnam un jaunietim, kas vēlas iepazīties, iemācīties un apgūt ko jaunu,  paplašināt savu interešu loku, satikt vai iegūt jaunus draugus un  vērtīgi pavadīt laiku!

Tuvojoties bērnu un jauniešu centram, pa gabalu jau piesaistīja uzmanību apkārt ēkai uz žoga izvietotā informācija par daudzveidīgām un plašām iespējām, ko piedāvā centrs.

Ieejot namā, pirmajā stāvā vērojama liela rosība pie informatīvā stenda, ieinteresēti gan vecāki, gan bērni, gan pedagogi.

Bija iespēja iepazīties ar izglītības programmām, tikties ar pedagogiem, darboties radošajās darbnīcās, izvēlēties un pieteikties kādā no programmām. Bērni ar prieku darbojās plastilīna gleznošanas darbnīcā skolotājas Daces Endziņas vadībā, Papīra plastikas studijā, darbnīcā  Zīmogu raksti, Dabas studijā un Lego klubā pie skolotājas Irmas Ķirses.

Paldies skolotājai Kristīnei Tihanovai par nodarbību un mūsdienu deju studijas “Festa” meitenēm par paraugdemonstrējumiem!

Dodoties pa kāpnēm uz 3.stāvu dzirdamas vilinošas ģitāras skaņas. Skolotājs Uģis Kronbergs piedāvā apgūt klasiskās ģitārspēles pamatus, iepazīt dažādus mūzikas stilus. Bija prieks iepazīties un paldies par sarunu!

Pagrabstāvā sagaida skolotājs Kristaps Karps un piedāvā “Bungu spēles”. Nāc un bungojam kopā! Un tā katru dienu – sešas stundas! Paldies par bungu spēļu paraugdemonstrējumu!

Paldies Elīnai Bindei-Dzelzītei par dalīšanos savā pedagoģiskajā pieredzē studijā “Datorgrafikas pasaule” un “3D dizaina pasaule”!

Izstāžu zālē varēja apskatīt bērnu un jauniešu vizuālās, vizuāli plastikās mākslas, datorgrafikas darbu izstādi “Rudens klāt…”. Paldies izstādes organizētājiem un ekspozīcijas veidotājiem par interesanto piedzīvojumu un gūtu vizuālo baudījumu! Pozitīvi vērtējams, ka izstāde ik pa laikam tiek papildināta ar jauniem darbiem, lai būtu iespēja eksponēt un apskatīt visu izglītības programmu paveikto.

Paldies centra direktorei  Mārai Bernandei un ikvienam darbiniekam par sirsnīgo sagaidīšanu, atsaucību, draudzīgo un radošo gaisotni!

 

Lai radošs, pozitīvs jaunais mācību gads!

Informāciju sagatavoja:
Elita Kalnača – Rīgas Interešu izglītības metodiskā centra galvenais speciālists vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas jomā