Ar krāšņu pasākumu BJC “Bolderāja” noslēdz mācību gadu

Jau par tradīciju ir kļuvusi maija pēdējā vai jūnija pirmajā sestdienā Bērnu un jauniešu centrā „Bolderāja” rīkot svētkus, kuri veltīti Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai. Šogad īpaša uzmanība veltīta pirmsskolu izglītības iestāžu beidzējiem, sveicot ar īpašu koncertu un radošajām aktivitātēm.

Svētku laikā uz skatuves darbojās un ar saviem muzikālajiem priekšnesumiem apmeklētājus priecēja BJC „Bolderāja” audzēkņi, bet par īpaši radošu atmosfēru bija parūpējušies centra pedagogi, pie kuriem dažādajās radošajās darbnīcās bija iespējas sev pagatavot kādu lidojošu objektu, smilšu balonu, vai atstāt savu nospiedumu kopīgi veidotajā gleznā. Bet tie, kas gribēja aktīvi pasportot, savus spēkus varēja pārbaudīt pie „Kikboksa un Taiboksa” pulciņa pedagogiem un audzēkņiem.

Kā pasākuma īpašie viesi tika uzaicināta Rīgas pašvaldības policija, lai ne tikai rūpētos par pasākuma drošību, bet arī  ar dažādiem interesantiem un atraktīviem uzdevumiem, pamācot topošos pirmklasniekus un viņu vecākus, kā pareizi uzvesties uz ielas un kā neiekulties dažādās nepatīkamās situācijās, no kā labāk izvairīties un kādi drošības pasākumi būtu jāievēro ikdienā.

BJC „Bolderāja” saka lielu paldies par atsaucību Rīgas pašvaldības policijai un inspektorēm Ilzei Začestai un Ingai Lazdiņai, visiem centra audzēkņiem un pedagogiem, kuri piedalījās pasākuma norisē, priecēja pasākuma apmeklētājus ar saviem priekšnesumiem un darbojās radošajās un sportiskajās aktivitātēs.

Sagatavoja Aiva Dasmane, Izglītības metodiķe