Aktualizēts un izdots pašvaldības interešu pulciņu un amatierkolektīvu katalogs

Aicinot lietderīgi pavadīt brīvo laiku un attīstīt spējas dažādos interešu, sporta, mākslas, mūzikas un vides izglītības iestāžu pulciņos, kā arī darboties Rīgas kultūras iestāžu amatierkolektīvos, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments ik gadu sagatavo interešu un profesionālās ievirzes izglītības un amatiermākslas kolektīvu katalogu.

Elektroniskais katalogs atrodams interneta vietnē, skatīt ŠEIT

Rīdziniekiem, tajā skaitā bērniem un jauniešiem, kā arī pieaugušajiem un senioriem, elektroniskajā interešu izglītības un amatierkolektīvu katalogā pieejama nepieciešamā kontaktinformācija par Rīgas pašvaldības interešu izglītības un kultūras iestāžu interešu, sporta, mūzikas un mākslas programmām, lietišķās mākslas studijām un amatierkolektīviem – atliek tikai izvēlēties un pieteikties!

Rīgā darbojas 8 pašvaldības dibināti bērnu un jauniešu centri, kas piedāvā iespēju iesaistīties dejošanā, dziedāšanā, tehniskās jaunrades, sporta un vides zinību nodarbībās, kā arī teātra studijās. Profesionālās ievirzes izglītību bērniem un jauniešiem ir iespēja apgūt 10 pašvaldības sporta skolās, 9 mūzikas un mākslas skolās.

Tāpat plašs interešu pulciņu piedāvājums ir Rīgas kultūras centros un vispārizglītojošajās skolās. Pieaugušajiem ir iespēja darboties vairāk nekā 170 pašvaldības amatierkolektīvos, teātra studijās, koros un ansambļos, deju kolektīvos, tautas lietišķās un mākslas studijās, kas darbojas Rīgas Kultūras centros.

Izmantojiet iespēju atrast jaunus pedagogus talantu attīstīšanai un iepazīties ar domubiedriem!