Aizvadītas interešu izglītības metodisko materiālu skates prezentācijas

4. novembrī Sapulču, tikšanās un izglītības telpā “BIROJNĪCA”, Dzirnavu iela 84 k-2, (Berga Bazārs) notika Rīgas interešu izglītības metodisko materiālu skates DARBU PREZENTĀCIJAS. Interešu izglītības skolotājas Sandra Dzilna, Lilita Svirževska, Lilita Rubine, Vineta Viziņa, Ilze Kīns, Emilija Mizaraite, Irina Akimova, Sandra Bērziņa, Ligita Kandere, Lilita Aleksejeva, Ināra Voitkāne, Iveta Eihe, Laura Uzlovska un Kristīne Katinska dalījās pieredzē ar vienreizēji interesantiem un ļoti noderīgiem darbiem gan interešu izglītības pulciņu skolotājiem, gan jebkuram, kas saistīts ar jaunās paaudzes audzināšanu un izglītošanu. Visas dienas garumā bija iespējams ne tikai iepazīties ar unikāliem mācību metodikas paņēmieniem, bet iegūt padomus svarīgākajos mūsu nākotnes valsts pilsoņu audzināšanas jautājumos.

Uz apbalvošanas un skates darbu izstādes atklāšanas pasākumu gaidām visus interesentus 14.novembrī pl.16.00 Bērnu un jauniešu centrā “LAIMĪTE”, Baltāsbaznīcas ielā 14.

Rīgas interešu izglītības metodisko materiālu skates darbi būs apskatāmi līdz 2019. gada 6. decembrim. Gaidām visus Rīgas skolotājus un citus interesentus!

Foto: Inga Korņejeva