Aicinām Rīgas interešu izglītības audzēkņus un skolotājus piedalīties tautasdziesmu maratonā, kas veltīts Latvijas Republikas 105. dzimšanas dienai!

Līdz 2023. gada 3.novembrim Rīgas interešu izglītības izglītojamie (bērni un jaunieši) un skolotāji tiek aicināti nofilmēt un iesūtīt latviešu tautasdziesmas par tēmu: Tautasdziesmas, kas mani iedvesmo/ Tautasdziesma, kas mani ikdienā stiprina/ Latviskākā tautasdziesma/. Video materiālā tautasdziesmas var: runāt, dziedāt, izdejot, uzzīmēt un izpausties vēl citās mākslas formās. Tautasdziesmas var izpildīt individuāli vai grupās (piemēram, viena pulciņa visi izglītojamie).

Darbi iesniedzami elektroniski, augšupielādējot video materiālu platformā failiem.lv un aizpildot elektronisko pieteikuma formu https://forms.office.com/e/2C3B54swrr līdz 5.11.2023. (ieskaitot).

Video iesniegšana:
  • Katra tautasdziesma tiek ierakstīta atsevišķā video materiālā.
  • Video var būt uzņemts ar profesionālām vai amatieru video iekārtām, bet ir svarīgi ievērot sekojošus tehniskos nosacījumus:
  1. Katra tautasdziesma tiek ierakstīta atsevišķā video materiālā;
  2. Izmanto video kameru, foto aparātu, datora web kameru, mobilo telefonu vai citu līdzīgu ierīci, kas atrodas uz statīva vai stabila pamata, horizontālā kadrējumā;
  3. Filmēt labi apgaismotās vietās;
  4. Balss ierakstam, runai videomateriālā jābūt skaidri saprotamai, bez apkārtējiem trokšņiem.

Veidosim kopīgu dāvanu Latvijas dzimšanas dienā – virtuālo svētku koncertu – latviešu tautasdziesmu maratonu!