Aicinām piedalīties bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas izstādē – konkursā “RUDENS. SĒNES”

Aicinām interešu izglītības iestāžu, vispārizglītojošo skolu, privāto izglītības iestāžu audzēkņus no 5 līdz 25 gadu vecumam piedalīties Bērnu un jauniešu vizuāli plastiskās mākslas izstādē – konkursā “RUDENS. SĒNES”.

Rudentiņš bagāts vīrs! Šogad jo īpaši dāsns ar sēņu ražu. Dosimies dabā – meklēt, vērot, pētīt un izzināt noslēpumaino sēņu pasauli, lai iedvesmas pilni savos radošajos darbos atainotu sēnes, sēņu slepeno dzīvi, antropomorfiskas sēnes, sēņotājus utt., veidojot dekoratīvus mākslas objektus, dizaina priekšmetus un trīsdimensiju darbus dažādās vizuāli plastikās mākslas tehnikās.

Konkursa darbi jāiesniedz 2023. gada 18. un 19.oktobrī no plkst. 10.00 līdz plkst. 18.00 Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrā “Altona”, Altonavas ielā 6.

Izstāde būs apskatāma no 2023. gada 23.oktobra – 09.novembrim Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrā “Altona”, Altonavas ielā 6.

Konkursu rīko Pārdaugavas bērnu un jauniešu centrs “Altona” sadarbībā Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldi.

KONKURSA  NOLOKUMS

Informāciju sagatavoja Ieva Medne

Pārdaugavas Bērnu un jauniešu centra “Altona” izglītības metodiķe