Aicinām iesaistīties interešu izglītībā! “Nāc un piedalies 2023”

Līdz ar 1. septembri durvis vērs ne tikai Rīgas pašvaldības izglītības iestādes, bet arī interešu izglītības centri, piedāvājot iepazīt un izvēlēties sev noderīgas un saistošas nodarbības, aicinot uz Atvērto durvju dienu pasākumiem “Nāc un piedalies 2023”.

Kopumā septembrī gaidāmi 20 pasākumi 10 interešu izglītības centros visā Rīgā, kur var apgūt dziedāšanu, zīmēšanu, programmēšanu, dejošanu, zīmēšanu, filcēšanu, kokapstrādi, lidmodelismu, orientēšanos, cīņas sportu un daudzas citas nodarbes visām gaumēm. Izvēlies sev tuvāko interešu izglītības iestādi, nāc un piedalies!

1.septembris:

 • 11.00-15.00 Bērnu un jauniešu centrā “Laimīte” /Sarkandaugavas ielā 24, Baltāsbaznīcas ielā 14, Rīgā,

www.laimite.lv

Atvērto durvju dienas “SVĒTKI MŪSMĀJĀS” moto “Te ir viss ko vēlies, nāc un izvēlies!”  Aicinām apgūt kaut ko jaunu, interesantu, pilnveidot iesākto. BJC “Laimīte” piedāvā plašu interešu izglītības programmu klāstu: mūziku, deju, vizuālo mākslu, sportu, veselīgu dzīvesveidu, valodas,  skatuves runas, teātra mākslu,  estētikas skoliņu mazajiem. Doto iespēju novērtējiet un izmantojiet! Notiks tikšanās ar  interešu izglītības pulciņu skolotājiem, piedalīšanās radošās aktivitātēs.  Kā senā parunā: “Ja nepamēģināsi, tad neuzzināsi”.Ppieteikšanās interešu izglītības pulciņos, aizpildot iesniegumu.

 

 • 15.00-17.30 Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas interešu izglītības centrā / Miglas ielā 9, Rīgā

www.r19intereses.lv

Pasākumā “Nāc un piedalies” Zinību dienā iepazīstināsim ģimenes ar Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas īstenotajām interešu izglītības programmām.

Plašajā Rīgas Bolderājas Jaunās pamatskolas dārzā, Miglas ielā 9, Rīgā norisināsies iestādes interešu izglītības muzikālo un deju kolektīvu audzēkņu veidots koncerts ar īpaši pirms tam sagatavotu koncertprogrammu. Vienlaicīgi ar koncertu, darbosies radošās mākslas meistarklases un darbnīcas, kurās īpaši radošu atmosfēru veidos interešu izglītības pedagogi,  to apmeklētāji varēs radoši izpausties, apgūt jaunas prasmes un iemaņas. Būs iespēja izkustēties sagatavotajās sporta aktivitātēs. Pasākuma “Nāc un piedalies” apmeklētājam būs iespēja  darboties piedāvātajās aktivitātēs, satikt interešu izglītības pedagogus.

Vairāk lasi: https://www.intereses.lv/aicinam-zinibu-diena-1-septembri-apmeklet-rigas-interesu-izglitibas-publicitates-pasakumu-nac-un-piedalies/

 2.septembris:

 • 10.00 – 13.00 Rīgas Jauno tehniķu centrā” Bauskas ielā 88, Rīgā
 • 14.00 – 17.00 Rīgas Jauno tehniķu centrā” Ernestīnes ielā 8A, Rīgā

www.rjtc.lv

Mācību ghada atvēršanas svētki “Citāda Zinību diena”

Pasākuma laikā bērniem un jauniešiem būs piedāvāta iespēja darboties gan mākslas, gan tehniskās jaunrades, gan vides un sporta radošajās darbnīcās, izzināt RJTC pulciņu plašo klāstu, iepazīties ar pulciņu skolotājiem, pildīt uzdevumus, kuru galā iegūt kodu. Sakrājot pilnu koda komplektu un atrodot slepeno kasti, to ievadot pie slepenās kastes, katrs dalībnieks tiks pie balvas.

Vairāk lasi: https://www.intereses.lv/39240-2/

 

 • 11.00 -16. 00 Bērnu un jauniešu centra  “Laimīte” Reģionālajā sporta centrā “Sarkandaugava”/ Limbažu ielā 8, Rīgā

 www.laimite.lv

Piedāvājam sportiskas aktivitātes, iepazīšanos un satikšanos ar sporta skolotājiem. Uzņemšana sporta pulciņos.

Piepildīsim laiku ar sirsnību, mīlestību, prieku, darīšanu, domāšanu, kustību.

Vairāk lasi: https://www.intereses.lv/atverto-durvju-diena-bjc-laimite-nac-un-piedalies-2023/

 

 • 11.00 -16. 00 Pārdaugavas Bērnu un jauniešu centrā “Altona”, Altonovas ielā 6, Rīgā

www.altona.riga.lv

Pārdaugavas bērnu un jauniešu centra “Altona” atvēro durvju diena “Nāc un darbojies ar prieku!”. Tiks piedāvāta plaša programma – notiks radošās darbnīcas, uzstāsies mūzikas un deju kolektīvi, vecāki varēs satikt interešu izglītības pulciņu skolotājus un pieteikt savus bērnus kādā no interešu izglītības programmām.

Vairāk lasi: https://www.intereses.lv/39392-2/

 5.septembris:

 • 16.00 – 19.00 Mākslinieciskās Jaunrades centrā “Praktiskās estētikas skola”/ Andreja Saharova ielā 35, Rīgā

www.estets.lv

Atvērto durvju pēcpusdienā aicinām vecākus ar bērniem un jauniešus no Pļavniekiem!

Audzēkņu uzņemšana Mākslinieciskās jaunrades centra “Praktiskās estētikas skola”. Būs iespēja iepazīties ar interešu izglītības nodarbību piedāvājumu, satikt pedagogus un aizpildīt uzņemšanas iesniegumu brīvajās vietās.

 

 6.septembris:

 • 13.00 – 17.00 Pārdaugavas Bērnu un jauniešu centrā “Altona” Imantas ielā 11A, Rīgā

https://altona.riga.lv/pulcini/imantas-11a/www.altona.riga.lv

Gaidīsim bērnu un jauniešus, kā arī vecākus uz  radošajām darbnīcāms, skatīties kā uzstāsies mūzikas un deju kolektīvu dalībnieki. Vecāki varēs satikt interešu izglītības pulciņu skolotājus un pieteikt savus bērnus kādā no interešu izglītības programmām. Katrs skolotājs būs sagatavojies parādīt un pastāstīt par savu interešu izglītības programmu.

Vairāk lasi:  https://www.intereses.lv/39392-2/

 

 • 15.00 – 19.00 Tehniskās jaunrades nams “Annas 2” , Annas ielā 2, Rīgā

www.tjn.lv

Šī gada 6. septembrī TJN “Annas 2” notiks atvērto durvju diena “SVĒTKI ANNAS IELĀ”. Pasākums norisināsies no plkst. 15.00 līdz plkst. 19.00. Apmeklētāji varēs iepazīties ar visām nama darbnīcām, studijām un pulciņiem, kā arī vērot dažādus paraugdemonstrējumus un aizraujošus notikumus.

Atvērto durvju dienas apmeklētājiem būs iespēja nofotografēties pie oriģinālas, speciāli šim pasākumam veidotas foto sienas. Fotogrāfiju ievietot sociālajos tīklos, izmantot TJN “Annas 2” tēmturi (#). Tēmtura izmantotāji piedalīsies vērtīgas balvas izlozē.

Apmeklētājiem būs iespēja redzēt bērnu un jauniešu īsfilmu seansus, kā arī dronu paraugdemonstrējumus. Svētku viesi varēs apskatīt ceļojošo kausu, ko uz Latviju atveduši TJN “Annas 2” lidmodeļu un dronu pulciņa audzēkņi un skolotāji, piedaloties Pasaules čempionātā kosmosa modeļos, kas šovasar norisinājās tālajā Amerikā.

 

 • 16.00 – 19.00 Mākslinieciskās jaunrades centrā “Praktiskās estētikas skola”, A.Saharova ielā 35, Rīgā

www.estets.lv

Atvērto durvju pēcpusdienā aicinām vecākus ar bērniem un jauniešus no Pļavniekiem!

Audzēkņu uzņemšana Mākslinieciskās jaunrades centra “Praktiskās estētikas skola”. Būs iespēja iepazīties ar interešu izglītības nodarbību piedāvājumu, satikt pedagogus un aizpildīt uzņemšanas iesniegumu brīvajās vietās.

 

 

 • 14.30 – 18.00 Pamatskolas “Rīdze” Intereše izglītības centrs/ Krišjāņa Valdemāra ielā 2, Rīgā

www.ridze.lv

Pamatskolas “Rīdze” pagalmā tiks rīkoti ikgadējie svētki “Nāc, darīsim kopā!”. Būs iespēja iepazīties ar visiem pamatskolas “Rīdze” interešu izglītības centra pulciņiem. Bērns kā brīnums ienāk pasaulē un mūsu uzdevums ir šo unikālo brīnumu sekmēt un attīstīt ar labu un profesionālu audzināšanu. Pamatskolā

„Rīdze” no rīta audzēkņi iegūst pamatizglītību. Pēcpusdienā durvis atvērtas interešu izglītības pulciņu bērniem un jauniešiem no visas Rīgas pilsētas. „Rīdzē” savas intereses, spējas un talantu attīsta dejas, mūzikas, teātra, mākslas un sporta virzienos. Pasākumā “Nāc, darīsim kopā” būs iespēja radoši darboties vizuāli, vizuāli plastiskās mākslas radošajās darbnīcās.

 

 • 16.00 – 19.00 Bērnu un jauniešu centrs “IK Auseklis” /Silciema ielā 3, Rīgā

www.ikauseklis.lv

Aicinām uz atvērto durvju dienu “Jugla – tā daļa manas Rīgas”. Pasākuma laikā apmeklētāji varēs iepazīties ar Bērnu un jauniešu centra “IK Auseklis” interešu izglītības programmu daudzveidību un iespējām lietderīgi, saturīgi pavadīt brīvo laiku mūsu Centrā! Aicinām iepazīties ar interešu izglītības pulciņu skolotājiem, pieteikties pulciņos un darboties radošajās darbnīcās, aktīvi izkustēties sporta stafetēs!Nāc un piedalies! Interesējies, piesakies, darbojies, esi kopā ar mums!

Vairāk lasi: https://www.intereses.lv/aicina-bernu-un-jauniesu-centrs-ik-auseklis-nac-un-piedalies-jugla-ta-dala-manas-rigas/

 7.septembris:

 • 15.00-19.00  Rīgas Jauno tehniķu centrs”/Ernestīnes ielā 8A,Bauskas ielā 88, Rīgā

www.rjtc.lv

Atvērto durvju dienas “Nāc mūsu pulkā”, kuru laikā būs iespēja iepazīties ar skolotājiem pulciņu kabinetos, lai izzinātu pulciņu darbu, izvēlētos savus un pieteiktos tajos.

Vairāk lasi: https://www.intereses.lv/39240-2/

 

 8.septembris:

 • 16.00 – 19.00 Bērnu un jauniešu centrs  “Rīgas Skolēnu pils”/Krišjāņa Barona ielā 99, Rīgā

www.rsp.lv

Gaidīsim Tevi ciemos pie mums Atvērto durvju dienā “Rīgas Skolēnu pils – Tavu iespēju Pils!”

Programmā: Iepazīšanās ar pulciņiem un kolektīviem, konsultācijas pie skolotājiem, radošās darbnīcas, sporta aktivitātes pagalmā, mini koncerti mācību telpās, vizuālo un vizuāli plastisko pulciņu darbu izstāde, 2022./2023. mācību gada foto galerija

Vairāk lasi: https://www.intereses.lv/rigas-skolenu-pils-tavu-iespeju-pils/

 

 • 14.30 – 17.00 Bērnu un jauniešu centra “Daugmale” adresēs/ Jēkabpils ielā 19A, Strūgu ielā 2, Aglonas ielā 39, Vizlas ielā 1, Maskavas ielā 279/7, Maskavas ielā 283B, Rīgā

www.bjcdaugmale.lv

Informatīva pēcpusdiena ģimenēm ar bērniem, iepazīšanās ar interešu izglītības programmām, radošas, sportiskas, tehniskas aktivitātes.

Pie mums: keramika, zīmēšana, metālapstrāde, kokapstrāde, stikla māksla, šūšana un piegriešana, floristika, nodarbības pirmsskolēniem, integrācijas skoliņa, dejas, populārās mūzikas ansamblis, kinoklubs, foto-video studija, datorzinības  – Jēkabpils ielā 19a, trases automodelisms, kartingu konstruēšana, izgatavošana, vadīšana – Strūgu ielā 2, kāpšanas sports, leļļu tērpu darbnīca, šahs, zīmēšana, gleznošana, dizains – Aglonas ielā 39, vispārējā fiziskā sagatavošana, akrobātika, lēkšana uz batuta  – Vizlas ielā 1, brīvais laiks, mākslas studija – Maskavas iela 279/7, reģionālais sporta centrs „Ķengarags” – Maskavas ielā 283b! Esi ar mums! Esi viens no mums!

 Vairāk lasi: https://www.intereses.lv/nac-un-piedalies-atverto-durvju-dienas-bernu-un-jauniesu-centra-daugmale-2/

 14.septembris:

 • 14.30 – 17.00 Bērnu un jauniešu centrā “Daugmale”/Jēkabpils ielā 19A, Strūgu ielā 2, Aglonas ielā 39, Vizlas ielā 1, Maskavas ielā 279/7, Maskavas ielā 283b, Rīgā

www.bjcdaugmale.lv

 Vairāk lasi: https://www.intereses.lv/nac-un-piedalies-atverto-durvju-dienas-bernu-un-jauniesu-centra-daugmale-2/

 • 15.00-19.00  Rīgas Jauno tehniķu centrs”/ Bauskas ielā 88, Rīgā

www.rjtc.lv

Atvērto durvju dienas “Nāc mūsu pulkā”, kuru laikā būs iespēja iepazīties ar skolotājiem pulciņu kabinetos, lai izzinātu pulciņu darbu, izvēlētos savus un pieteiktos tajos.

15.septembris:

 • 13.00 – 17.00 Pārdaugavas Bērnu un jauniešu centrā “Altona”/ Ruses ielā 13, Rīgā

https://altona.riga.lv/pulcini/ruses-13/

Aicinām uz mūsu trešo Pārdaugavas Bērnu un jauniešu centra “Altona” namiņu Zolitūdes apkaimē. Arī šeit gaidīsim bērnus, jauniešus un viņu vecākus iepazīties ar pedagogiem un  iespējām iesaistīties pulciņos , piedalītīs radošajās darbnīcās un citās aktivitātēs.

 20.septembris:

14.30 – 17.00 Bērnu un jauniešu centrā “Daugmale”/Jēkabpils ielā 19A, Strūgu ielā 2, Aglonas ielā 39, Vizlas ielā 1, Maskavas ielā 279/7, Maskavas ielā 283b, Rīgā

www.bjcdaugmale.lv

Nāc iepazīties! Bērnu un jauniešu centrs „Daugmale” Tevi gaida dažādās interešu izglītības programmās sportā, tehniskajā jaunradē, kultūrizglītībā, vides un citās interešu izglītības programmās un brīvajā laikā! Esi ar mums! Esi viens no mums!

 Vairāk lasi: https://www.intereses.lv/nac-un-piedalies-atverto-durvju-dienas-bernu-un-jauniesu-centra-daugmale-2/

18. – 22. septembris:

 • 15.00 – 18.00 Rīgas Jauno tehniķu centrā/ Bauskas ielā 88, Ernestīnes ielā 8A, Rīgā 

www.rjtc.lv

“Atved draugu uz RJTC” nedēļa. Kad jau esošajiem audzēkņiem ir iespēja nākot uz pulciņu atvest līdzi draugu. Kopīgi piedalīties pulciņa aktivitātēs.

Atzīmē savos plānotājos šos datumus un tiekamies RJTC!

PASĀKUMU “NĀC UN PIEDALIES 2023” PROGRAMMU LEJUPLĀDĒ ŠEIT

Ar visiem pašvaldības rīkotajiem rudens izglītības un kultūras notikumiem iespējams iepazīties tīmekļvietnē rudens.riga.lv un Rīgas pašvaldības Facebook kontos “Rīgā mācās” un “Rīgā notiek”. Pasākumos ieeja ir bez maksas.

Informāciju sagatavoja:

Rīgas domes Komunikācijas pārvalde

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta
Sporta un jaunatnes pārvaldes
Interešu un sporta izglītības nodaļa

Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs