Aicinām apmeklēt Rīgas interešu izglītības metodisko materiālu skates darbu prezentācijas 13. novembrī

Ceturto gadu Rīgas Interešu izglītības metodiskais centrs sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu aicināja interešu izglītības skolotājus piedalīties metodisko materiālu skatē, izstrādājot metodisko materiālu par pašu izvēlētu tēmu, tā rodot iespēju skolotājiem atbilstīgi savām profesionālajām kompetencēm apkopot darba pieredzi un būt par atbalstu citiem pedagogiem. Šogad skates II kārtai izvirzīti 23 darbi, kurus veidojuši kopumā 28 interešu izglītības pedagogi.

Par neatņemamu skates sastāvdaļu kļuvušas skates darbu prezentācijas.  Ikviens interesents aicināts pirmdien, 13. novembrī, no plkst. 10.00 uz BJC “Rīgas Skolēnu pils” 112. telpu, kur tiks prezentēti visi 23 skatē iesniegtie darbi. Prezentāciju secība pieejama ŠEIT.

Pateicoties iepriekšējo gadu skatēm iznākušas jau divas grāmatas – metodiskie materiāli, publicēti vairāki iedvesmas un praktisku piemēru pilni raksti laikrakstā “Izglītība un kultūra”, tāpat iepriekšējo gadu autori dalījušies ar savu metodiku semināros un kursos kā lektori.  Priecājamies, ka šogad skatē piedalās gandrīz visi Rīgas Interešu izglītības centri! Šogad visvairāk darbu, pieci, iesniegti no BJC “Bolderāja”, četrus darbus iesniegusi BJC “Daugmale”, divus – BJC “Kurzeme”, Rīgas Jauno tehniķu centrs un BJC “IK Auseklis”, un pa vienam darbam no BJVIC “Rīgas Dabaszinību skola”, BJC “Altona”, MJC “Praktiskās estētikas skola”, Pamatskolas “Rīdze” interešu izglītības centra, BJC “Zolitūde”, BJC “Laimīte”, TJN “Annas 2” un BJC “Mīlgrāvis”.

Skates apbalvošana notiks  7. decembrī plkst. 15.00 BJC “Rīgas Skolēnu pils”, darbu izstāde visiem interesentiem būs atvērta darba dienās no 7. līdz 15. decembrim.