Aicinām apmeklēt izstādi “Krāsainie brīnumi ziemas viducī”

RCB filiālbibliotēkā “Pūce”  ,Andreja Saharova ielā 35,  ir skatāma  Māklinieciskās  jaunrades centra “Praktiskās estētikas skola” pulciņa “Rokdarbi un rotas” audzēkņu radošo darbu izstāde. 

Pedagoģes Ilzes Gurtlavas vadībā pulciņš darbojas jau vairāk nekā 15 gadus. Izstādē apskatāmi pēdējo gadu interesantākie un krāšņākie audzēkņu kopdarbi, kuri ir pārstāvējuši Praktiskās estētikas skolu  dažādos konkursos, un vairāki darbi ir ieguvuši godalgotas vietas. Pulciņa dalībnieku  idejas tika sintezētas un apvienotas kopējā mākslinieciskā projekcijā, kurā ikviens audzēknis varēja pierādīt savu radošās domas lidojumu.   

Tēmu loks aptver plašu spektru – tie ir saules raksti, ziedi, augļi, dārzeņi, skudru dzīve,  ežu pasaule un pat mūzikas instrumenti. Darbi tiek veidoti kombinēto rokdarbu tehnikā, izmantojot krāsainu dziju, audumus un pērlītes. 

Ceļš mākslas pasaulē nav vienkāršs. Tas saistīts ar nebeidzamiem meklējumiem un radošām atklāsmēm, kuras palīdz pilnveidot pulciņa “Rokdarbi un rotas” radošo rokrakstu. 

Atklāšanas pasākuma īpašie viesi bija Mākslas jaunrades centra “Praktiskās  estētikas skola” bērnu vokālā studija “Pīlādzītis” skolotājas Andras Krūmiņas vadībā. 

Visi ir laipni aicināti! 

Izstāde ir skatāma: O: 11.00-19.00; Tr–Pk: 10.00-18.00; S: 10.00-17.00; Sv, P: slēgts. 

Kontaktinformācija: 67043612; e-pasts: rcb.puce@riga.lv 

Informāciju sagatavoja Ilze Herberga