Aicina uz ikgadējo Ziemassvētku tirdziņu Bērnu un jauniešu centrā “Laimīte”

Sākoties Adventa laikam mēs visi savās sirsniņās neapzināti gaidām brīnumu un arī sagaidām, jo paši esam šo brīnumu radītāji un brīnumam ticētāji. Jauki, ka varam šim brīnumu gaidīšanas, radīšanas un došanas laikam pulcēties vienkopus un radīt tos kopā Ziemassvētku tirdziņā “Klāt ir brīnumu laiks” Bērnu un jauniešu centrā “Laimīte”,  Sarkandaugavas ielā 24,  9. decembrī  plkst. 11.00.

Dienas programma:

Brīnumaini sirsnīgs koncerts  no plkst. 12.00 lielajā  zālē. Svētku ieskaņas koncerti ar bērnu un jauniešu kolektīvu piedalīšanos.

Brīnumu tirdziņš  no plkst. 12.00 – 17.00 –   pašdarinātu lietu,  kārumu, apsveikumu, rotājumu, par draudzīgām cenām.

Labdarības tirdziņš – “ Ja noder, paņem līdzi”. Aicinām nest lietas, kuras varētu sagādāt prieku kādam,  kuram tas ir vairāk nepieciešams. Varam arī parūpēties par mūsu četrkājainajiem draugiem, atnest   nolietotas vilnas segas, frotē dvieļus, kurus tālāk  nodosim dzīvnieku patversmei.

Brīnumu radīšana radošajās darbnīcās  no plkst. 11.00 – 16.00 eņģeļu, sniegpārslu  darināšana, stikla rotājumi,  piparkūku cepšana, filcēšanas – rota sev vai draugam, jautrā sniegavīra,  apsveikumu darināšana,   brīnuma sunīša darināšana.

Brīnišķīga satikšanās ar  Ziemassvētku vecīti, kolēģiem, draugiem, paziņām.

Uz tikšanos  Ziemassvētku gaidīšanas svētkos!