Aicina uz Guntara Zaķa personālizstādi “Man patīk šeit būt2”

Rīgas Kultūras un atpūtas centrs “Imanta” aicina apmeklēt mākslinieka Guntara Zaķa personālizstādi “Man patīk šeit būt2”.

Guntara Zaķa personālizstādē apskatāmi 22 akriltehnikā radīti darbi. Katram no tiem mākslinieks veltījis paskaidrojumu ar savu sajūtu, lai skatītājs ne tikai baudītu ar acīm, bet uztvertu arī dziļāku domu. Viena no šādām atziņām par darbu “Vidzemes akmeņainā jūrmala 1”: “Iespējams, ka gar šiem akmeņiem reiz dzīvojās trilobīti. Paies gadsimti un te saulrietu skatīs cilvēki, kuri par mani neko nezinās.  Akmeņiem laiks apstājies. Vai tā liekas tikai mums?”

Gleznotājs, mākslas zinātnieks un pedagogs, Guntars Zaķis dzimis Rīgā. Ieguvis mākslas maģistra grādu Latvijas Mākslas akadēmijas Mākslas zinātnes nodaļā. Iedvesmu mākslai viņš smeļas savos ceļojumos. Kopā ar sievu tekstilmākslinieci Terēzi Zaķi dibinājis mākslas studiju, kuras galvenais mērķis ir palīdzēt visa vecuma cilvēkiem īstenot savu sapni par mākslu.

Ar Guntara Zaķa darbiem var iepazīties internetā: mākslinieka blogā, Facebook kontā un Instagram kontā.

Guntara Zaķa personālizstāde “Man patīk šeit būt2” Rīgas Kultūras un atpūtas centrā “Imanta”, Anniņmuižas bulvārī 29, norisināsies līdz 28. septembrim. Tā apskatāma katru dienu no plkst. 10 līdz 20.00. Ieeja izstādē ˗ bez maksas. Izstādes apmeklējuma laikā organizatori aicina ievērot valstī noteiktos epidemioloģiskos ierobežojumus un drošības pasākumus.

Izstādi organizē Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienības Kultūras un atpūtas centrs “Imanta”.