Aicina uz bezmaksas izglītojošu semināru “Efektīvas komunikācijas un konfliktu risināšanas metodes” ikvienu interesentu

Sabiedrības integrācijas projekta “Sarkandaugavas spēks ir prātā, ķermenī un radošajā garā” ietvaros, Bērnu un jauniešu centrs “Laimīte” piedāvā  2021. gada 2. oktobrī plkst. 11:30-16:00 lielisku iespēju plašai auditorijai – skolotājiem*, jauniešiem,  pieaugušajiem un senioriem – pievienoties bezmaksas izglītojošajā seminārā “Efektīvas komunikācijas un konfliktu risināšanas metodes”.

Šajā seminārā būs iespēja iepazīt tuvāk pašiem sevi, savu vajadzību apzināšanos un izprašanu, iegūt prasmes cieņpilnai komunikācijai, kā arī izmantojot dažādas tehnikas, iemācīties kā konstruktīvi risināt konflikta situācijas savā ikdienas un darba vidē.

Semināru vadīs aizrautīgā Ilze Dzenovska, kura ir praktizējoša akreditēta mediatore ar vairāk kā septiņu gadu pieredzi konfliktu risināšanā un miera vairošanas jomā starptautiskos projektos ASV un Latvijā. Specializējas konfliktu risināšanā organizācijās un starp privātpersonām. Viņa vada meditācijas strīdus gadījumus uzņēmējdarbībā, komandu darbā, darba tiesiskajās attiecībās, kā arī ģimenes, kopienu un vides konfliktu jomā.

*Skolotājiem, piesakoties līdz 30.09.2021 un norādot, ka esat pedagogs, būs iespēja iegūt apliecību pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programmas ietvaros, 4 stundu apjomā*

Projekts tiek finansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Tiekamies, asinām savu prātu un iegūstam vērtīgas zināšanas!