Aicina Rīgas Skolēnu pils meiteņu kamerkoris “Tonika”

18. un 21. decembrī uz koncertiem “Gods Dievam augstībā” aicina kamerkoris “Tonika” un Daumants Kalniņš. Koncertos skanēs baroka mūzikas pērle –  A.Vivaldi „Gloria” , pie ērģelēm Aivars Kalējs, kā arī labi pazīstamas latviešu un pasaules komponistu Ziemassvētku melodijas īpaši šim koncertam veidotās aranžijās. banneris_IR_1

Koncerts radīs ne tikai svētku sajūtu, bet arī vēlmi smaidīt biežāk, jo pasaule ir tik maza “un, kur tu ej, tavs ceļš ir gaismas klāts”, kā teicis Imants Ziedonis.

Ziemassvētki ir cerību un gaišuma laiks. Laiks, kad pasaule uz brīdi apstājas, un cilvēki saprot, cik patiesībā tā ir maza.Koncerts tiks papildināts ar pašu dziedātāju un mūziķu rakstītiem  stāstiem, kuri tapuši iedvesmojoties no Jura Rubeņa atziņām par pasauli, kurā dzīvojam un kādu to veidojam.

Jau otro gadu koncerti tiek organizēti abos Daugavas krastos, lai ikviens Rīgas pilsētas iedzīvotājs rastu iespēju atnākt. 18. decembrī klausītāji tiek gaidīti Jaunajā Sv. Ģertrūdes baznīcā plkst. 19.00, savukārt 21. decembrī  –  Rīgas Mārtiņa Ēv. Lut. Baznīcā plkst. 18.00.

Koncertā piedalīsies kamerkoris „Tonika”, kā arī Latvijā labi pazīstami mūziķi, kā Daumants Kalniņš, Aivars Kalējs, Māris Vitkus, Mārtiņš Miļevskis, Jānis Olekšs u.c.

Biļetes „Biļešu paradīzes” kasēs, kā arī http://www.bilesuparadize.lv/events/perf/8678.

5 EUR- pieaugušiem, 2 EUR- skolēniem un pensionāriem, bērniem līdz 7.g.v. ieeja bez maksas.