Aicina pieteikt pretendentus Gada balvai interešu izglītībā Rīgā

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina pieteikt pretendentus Gada balvai interešu izglītībā. Tās mērķis ir apzināt un novērtēt interešu izglītībā iesaistīto bērnu un jauniešu sasniegumus, kā arī izteikt atzinību audzēkņiem, kolektīviem un pedagogiem par ieguldījumu interešu izglītībā.

Pretendentus Gada balvai interešu izglītībā var pieteikt valsts, pašvaldības iestādes, kā arī privātpersonas. Nomināciju pasniegšanas svinīgais pasākums notiks 20. novembrī Kultūras pilī „Ziemeļblāzma”.

Gada balvu interešu izglītībā piešķirs vairākās nominācijās: „Par sasniegumiem interešu izglītībā”, „Par ieguldījumu interešu izglītībā”,  „Debija interešu izglītībā”, kā arī nominācijā „Par mūža ieguldījumu interešu izglītībā”, kurā balvu saņems pedagogs par ilglaicīgu un nozīmīgu profesionālo ieguldījumu interešu izglītības attīstībā Rīgā. Balvu par sasniegumiem interešu izglītībā piešķirs audzēkņiem un kolektīviem par gūtajiem panākumiem Latvijas un starptautiska mēroga pasākumos. Savukārt, balvai par ieguldījumu interešu izglītībā tiks nominēti interešu izglītības pedagoģiskie darbinieki par radošu darbu ar bērniem un jauniešiem, kā arī par teicamiem rezultātiem pasākumu organizēšanā un metodiskajā darbā. Nominācijā par debiju interešu izglītībā apbalvos labākos jaunos pedagogus par kvalitatīvu, aktīvu līdzdalību un ievērojamiem sasniegumiem interešu izglītības jomā.

Nominac.KONSOLIDĒTS_nolik

Nom_2012_1.pielikums

Nom_2012_2.pielikums

Nom_2012_3.pielikums

Nom_2012_4.pielikums

Nom_2012_5.pielikums

Pretendentus Gada balvai interešu izglītībā iespējams pieteikt līdz 15. oktobra plkst.16.00, iesniedzot nepieciešamos dokumentus Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Klientu apkalpošanas centrā, Kr. Valdemāra ielā 5.

Informācija pārpublicēta no www.e-skola.lv