Aicina piedalīties pasākumu ciklā “Laimītes radošās darbnīcas”

Sabiedrības integrācijas projekta “Sarkandaugavas spēks ir prātā, ķermenī un radošajā garā” ietvaros, Bērnu un jauniešu centrs “Laimīte” piedāvā  no 2021. gada 7. līdz 28. decembrim lielisku iespēju bērniem, jauniešiem, pieaugušajiem, ģimenēm un senioriem piedalīties pasākumu ciklā “Laimītes radošās darbnīcas”.

Šajā darbnīcu ciklā interesentiem būs iespēja attālināti piedalīties 4 radošajās darbnīcās: keramikas, vizuālās mākslas, ādas apstrādes un stikla apstrādes, kuras veicinās radošā darba izpausmi un sniegs pozitīvas emocijas.

Nākot uz BJC “Laimīti”, Sarkandaugavas ielā 24, no 2. līdz 23. decembrim pie dežuranta varēs saņemt materiālu paciņas, lai šajās darbnīcās varētu piedalīties attālināti, ērti savās mājās, sev piemērotā laikā, skatoties darbnīcu video Laimītes Youtube kanālā.Katrā darbnīcā pieejamas 20 paciņas, tāpēc lūgums laicīgi doties pēc sev kārotajiem materiāliem.

Video tiks ievietoti šādā secībā:

  • 7. decembris – Keramikas radošā darbnīca “Mana daiļā krūzīte”
  • 14. decembris – Vizuālās mākslas radošā darbnīca “Mana Ziemassvētku māja”
  • 21.decembris – Ādas apstrādes radošā darbnīca “Mana skaistā grāmatzīme”
  • 28.decembris – Stikla apstrādes radošā darbnīca “Mans ziemas svečturis”

Lai mierīgs šis ziemas laiks un maģisks radošais darbs!

Projekts tiek finansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.